Приймач StarFire 7000 і сигналиТехнологія точного землеробства

  • Модуль компенсації нерівностей рельєфу (ТСМ)
  • Наявність кількох супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou)
  • SF1: Точність: ±15 см
  • SF-RTK точність ±2,5 см і 5-ти річна повторюваність
  • RTK: Базова станція або мобільний RTK, зокрема RTK Extend — 14 днів

Виведіть свій бізнес на новий рівень

Рішення для точного землеробства John Deere починаються з нового приймача StarFire 7000, інтегрованого або універсального. Приймач StarFire™ 7000 забезпечує більшу точність, швидший час втягування та повторюваність від сезону до сезону протягом 5 років. Це означає меншу кількість обладнання, швидше відновлення після затінювання й упевненість у тому, що ваші напрямні лінії та кордони не будуть зміщуватися з року в рік. Оскільки для досягнення точності від рослини до рослини все більшого значення набувають точність і повторюваність, StarFire™ 7000 пропонує функцію розширеного калібрування TCM. Завдяки збільшеній кількості сервісних деталей новий приймач StarFire™ забезпечує надійне й бережливе обслуговування.

SF7000 R2G034051

Покращений сигнал SF1

У SF7000™ ми знову покращили сигнал початкового рівня SF1. Приймач StarFire™ 7000 сумісний із сигналами чотирьох супутникових систем (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) і бачить більше супутників на небі. Отже, на нього менше впливають ефекти затінення. Ви отримуєте прибуток завдяки загальновідомій точності ±15 см від проходу до проходу.

SF7000 R2G034330

Найкращий рівень за всю історію: сигнал SF-RTK

Новий сигнал SF-RTK із коригуванням забезпечує покращену точність ±2,5 см від проходу до проходу, а втягування виконується в 3 рази швидше, ніж у попередньому поколінні приймачів, що використовують SF3. Прибувши на місце, ви зможете швидше розпочати польові роботи. SF-RTK забезпечує на 100 % покращене покриття, що значно зменшує ефект затінення.

Хоча корекція SF-RTK і здійснюється через супутник, вона забезпечує гарантовану повторюваність від сезону до сезону протягом 5 років, тому ви можете використовувати ті самі напрямні лінії для декількох проходів не тільки протягом сезону, але й протягом п’яти років, що дає можливість точно розміщувати насіння та поживні речовини без зміщення ліній і зміни меж.

SF7000 R2G030268

Базова станція RTK та мобільний RTK

Крім SF-RTK, приймач StarFire™ 7000 сумісний із добре відомою базовою станцією RTK та модемом LTE RTK, що пропонує компанія John Deere.

SF7000 R2G024563

Посилений захист від крадіжки

З використанням Security PIN і Lock-Kit ми пропонуємо дві функції захисту від крадіжки для приймачів StarFire™ 7000.

Із захистом PIN-кодом фермери й підрядники мають можливість увімкнути функцію PIN-коду безпеки й установити унікальний чотиризначний PIN-код для увімкнення й розблокування пристрою, аналогічно мобільному пристрою. Увімкнення цього коду дає можливість лише користувачам із заданим PIN-кодом отримати доступ до пристрою під час його ввімкнення.

Універсальний приймач StarFire™ 7000 може бути додатково захищений комплектом механічного замка, який забороняє неприпустимий демонтаж приймача з машини.