AutoPathТехнології точного землеробства

  • Автоматичне керування прокладанням рядків відповідно до пори року, ширини смуги та виду роботи, як-от обробки ґрунту або збирання врожаю
  • Запобігання пошкодженню культури завдяки тому, що машина завжди залишається на рядках посіву
  • Економія часу налаштування завдяки створенню ліній ведення
  • Максимально ефективне збирання полеглої культури, навіть якщо рядків не видно
ЗАПОВНЮВАЧ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕКСТУ

Як це працює

Під час обробку ґрунту або посівної приймач StarFire, який встановлено на машині, записує точне положення кожного ряду культури. Ці дані автоматично зберігаються в John Deere Operations Center і використовуються функцією AutoPath для створення точних ліній ведення для кожного рядка культури. Інформація про лінії може використовуватися й в інших операціях протягом сезону. До ліній ведення належать зовнішні/внутрішні межі, поворотні смуги та рядки культури.

ThumbnailJohn Deere S700

Переваги

Якщо ви використовуєте різноманітне обладнання для посіву, внесення добрив, обприскування або збирання врожаю, система AutoPath забезпечить точне слідування рядкам під час будь-яких операцій. Ви також будете виконувати посів точно по проходах полосного обробітку для забезпечення максимально високої врожайності. Під час збирання врожаю машина буде виставлена на початкову точку, а лінії ведення буде автоматично розраховано відповідно до ширини жатки. Навіть збирання полеглої культури не стане проблемою, оскільки машина точно знатиме, як розташовано рядки.