Зернові механічні та пневматичні сівалки

Посівна техніка

John Deere пропонує широкий модельний ряд посівної техніки, що забезпечує високу ефективність і швидкість виконання робіт. У портфоліо представлені механічні та пневматичні сівалки. Усі вони гарантують високоточний посів, що досягається за рахунок спеціалізованих конструктивних рішень (систем дозування насіння, Section Command та ін.).

Переваги техніки

Функціональність і економічність. 
Завдяки культиваторній конструкції деякі сівалки за один прохід можуть виконати не тільки посів, але й передпосівну обробку. Знаряддя використовується для посіву бобових, зернових, кормових, олійних культур та ін. Багато моделей посівної техніки John Deere є широкозахватними, завдяки чому можна швидко обробити поле з мінімальною кількістю проходів (відповідно, і мінімальними витратами палива). В залежності від моделі, сівалки можна вносити добрива як в основну борозну разом з насінням так й в окрему за допомогою окремих сошників та другого контуру пневматичних трубопроводів.  
Оптимальні параметри посіву.
Сівалки John Deere дозволяють досягти встановленої стабільної глибини закладення насіння, що забезпечує рівномірність сходів, а також створює передумови для отримання хорошого врожаю. Міжрядкова відстань (наприклад, 19 або 15 см) підбирається в залежності від різновиду рослин.
Зручне управління. 
Сучасна посівна техніка John Deere обладнана моніторами GreenStar 3 та Gen 4, які дають можливість працювати з новітніми рішенями в галузі точного землеробства. Оператор має змогу калібрувати норму висіву, налаштовувати зміну норми висіву, працювати з картами завдань та посекційним відключенням, при чому, з максимальною автоматизацією процесів та управлінням з дисплею.
Пневматична сівалка

Пневматична сівалка

Оптимальні рішення для самих різних умов посіву: сівалка 1830 з гнучкою рамою і сошниками анкерного типу вирішить проблему посіву у вологий грунт; пневматична сівалка 730 підрізає бур'яни, культивує, вносить добрива і висіває за один прохід; модель 1890 завдяки сошнику 90 серії ефективно розрізає пожнивні залишки і забезпечує найбільш сприятливі умови для посіву за нульовою технологією. Широкий вибір варіантів завантажувача насіння моделі 1910 дозволить скласти оптимальний посівний комплекс для досягнення найкращих результатів:

Пневматична сівалка 730LL
Пневматична сівалка 1830
Пневматичні сівалки P500
Пневматичні сівалки N500
Пневматичні сівалки N500F
Пневматичний бункер 1910

Механічні сівалки

Механічні сівалки

Механічні сівалки John Deere 1590 та 455 пропонують виключно широкі можливості: робота за традиційною, мінімальною і нульовою технологією, посів зернових, бобових культур і трав:

Механічна сівалка моделі 455
Механічна сівалка моделі 1590