Ґрунтообробна техніка

Первинна обробка ґрунту

Ґрунтообробна техніка для первинної обробки ґрунту

 

Обробка ґрунту – це ключ до максимальної урожайності кожного гектара землі. Щільний ґрунт і велика кількість пожнивних залишків можуть знизити потенціал урожайності ще до початку сезону росту. Лінійка ґрунтообробної техніки John Deere для первинної обробки ідеально підходить для руйнування ущільнених шарів ґрунту та різання пожнивних залишків, що сприяє поліпшенню кореневої системи рослин, створює оптимальні умови для проростання насіння і дозволяє досягти оптимальної урожайності.

Глибокорозпушувач для мінімального обробітку 2100
Чизельний плуг 2410
3810 для роботи в борозні
3810 для роботи в/поза борозною
3910 для роботи в/поза борозною
Дисковий глубокорозпушувач 2720
Дисковий глубокорозпушувач 2730

Вторинної обробки ґрунту

Ґрунтообробні машини для вторинної обробки ґрунту

 

Ґрунтообробні машини John Deere для вторинної обробки ґрунту забезпечують підрізання бур'янів, подріблення та перемішування пожнивних рештків, закриття вологи та вирівнювання верхніх шарів ґрунту, що дозволяє прискорити процес прогрівання ґрунту на весні для швидкого проростання сходів і поліпшення стану культур. Витрати на виконання цих проходів в результаті компенсуються збільшенням урожайності та поліпшенням стану ґрунту.

 

Прутковий прикочуючий коток 200
Польовий культиватор 2230LL
Польовий культиватор 2230FH
Фінішер для мульчування 2330

Основна та/або передпосівна обробка ґрунту.

Дискові борони подвійного призначення

 

Основна та/або передпосівна обробка ґрунту. Проконсультуйтеся з вашим дилером John Deere та отримайте детальну інформацію про нові дискові знаряддя, що відповідають вашим вимогам.

Дискова борона 2633
Дискова борона 2633VT
Дискова борона 2635