Серія R900i

R900i Hero

Створено для вас

Баки чотирьох розмірів об'ємом від 4400 до 7500 літрів, двох- або трьохсекційна складана штанга від 24 до 40 метрів та ISOBUS у базовій комплектації. R900i забезпечує найкращу ефективність під час вирощування високоцінних просапних культур, таких як картопля або цукровий буряк.

PowrSpray

PowrSpray

Рішення PowrSpray, вбудоване в R900i, складається з 2-контурної системи для швидшого наповнення, вищої точності, потужного перемішування та швидкого, ефективного промивання. Функція PowrSpray миттєво реагує на зміни швидкості та перемикання секцій, щоб запобігти недостатньому дозуванню або передозуванню. При роботі зі змінною нормою внесення регулювання здійснюється майже миттєво.

Керування форсунками

Керування форсунками

Окреме керування форсунками дозволяє ефективно вносити розчини для захисту рослин у потрібному місці завдяки точковому обприскуванню. Заощаджуйте до 5 % хімікатів для захисту рослин. Система з електронним керуванням розкриває свій повний потенціал, коли застосовується разом із системою PowrSpray.

Відстань між форсунками 25 см

Відстань між форсунками 25 см

Завдяки відстані між форсунками, яка становить 25 см, ви може опустити штангу нижче, щоб зменшити знесення, не змінюючи дисперності крапель – тобто зберігаючи розмір краплі й мінімізуючи знесення.

TwinSelect

TwinSelect

Перемикання форсунок, коли цього вимагають погодні умови або у зв'язку з переходом з обприскування хімікатами на розпилення добрив, завдяки TwinSelect, здійснюється простим натисканням кнопки. Ця опція дає змогу заощадити час, підвищує гнучкість і допомагає вам завжди досягати цільової норми внесення незалежно від швидкості обприскування.

  • З’єднання із закритою системою передачі

    Завдяки зручному підключенню до будь-якої закритої системи передачі ви уникаєте майже будь-якого контакту з рідинами для захисту рослин. Це дає вам змогу наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який часто використовують виробники засобів для захисту рослин.

    З’єднання із закритою системою передачі
  • TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro

    Завдяки TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro штанга завжди розташована там, де вона потрібна для оптимального охоплення. Спеціальні датчики допомагають правильному позиціонуванню штанги обприскувача в будь-який час, зберігаючи постійну висоту обприскування для зменшення знесення, вищої швидкості й меншого стресу для оператора.

    TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro

МОДЕЛЬБАК ДЛЯ РОЗЧИНУШИРИНА ШТАНГИПРОДУКТИВНІСТЬ НАСОСА

4400 л

24–40 м

1200 л/хв під час наповнення, 1000 л/хв під час внесення

5200 л

24–40 м

1200 л/хв під час наповнення, 1000 л/хв під час внесення

6200 л

24–40 м

1200 л/хв під час наповнення, 1000 л/хв під час внесення

7500 л

24–40 м

1200 л/хв під час наповнення, 1000 л/хв під час внесення