СЕРІЯ R41 З ОБПРИСКУВАЧАМИ 40i/50i

Обприскувач R41

Позбудьтеся обмежень

Серія R41 з обприскувачами 40i/50i створена для досягнення результату. TerrainControl Pro або TerrainCommand Pro забезпечують стабільність штанги на високих швидкостях, а незалежна підвіска коліс, кабіна категорії IV, новий багатофункціональний важіль і CommandARM створюють надзвичайно комфортні умови для оператора. Cтабільні якість і покриття обприскування будуть у вашому розпорядженні протягом усього сезону завдяки миттєвому керуванню нормою внесення, системам ExactApply і PowrSpray.

Більше простору в кабіні, більше піклування про вас

Більше простору в кабіні, більше піклування про вас

Це новий рівень комфорту й зручності в кабіні Завдяки органам керування, які розташовані саме там, де потрібно, дивовижній оглядовості, якій ніщо не заважає, і системі фільтрації повітря в кабіні, яка відповідає вимогам категорії IV, наша кабіна четвертої категорії забезпечує вас достатнім простором для легкого керування машиною під час плавної їзди, яку забезпечує колісна підвіска XtraFlex, повністю контролюючи ситуацію за допомогою CommandARM.

PowrSpray

PowrSpray

Заповнюйте швидше й обприскуйте точніше. Унікальна 2-контурна система PowrSpray сприяє швидкому та ефективному заповненню, обприскуванню та перемішуванню. І все це натисканням кнопки системи керування розчином Solution Command. PowrSpray забезпечує відповідну точність за будь-якої швидкості й тиску з мінімальним перекриттям завдяки ExactApply.

 • TerrainControl Pro й TerrainCommand Pro

  Насолоджуйтеся стабільним охопленням, яке підлаштовується автоматично: за допомогою датчиків, які працюють у гібридному режимі, одночасно відстежуючи рельєф ґрунту й культуру, система TerrainControl Pro регулює положення штанги для оптимального охоплення, а TerrainCommand Pro також додає переваги керування змінною геометрією.

  TerrainControl Pro й TerrainCommand Pro
 • ExactApply

  Охоплюйте більші площі ваших культур із більшою точністю, дотримуючись цільової норми внесення та розміру краплі в безпрецедентному діапазоні швидкостей завдяки широтно-імпульсній модуляції, одночасно зменшуючи перекриття й скорочуючи виробничі витрати за допомогою керування окремими форсунками. У поєднанні з функцією Turn Compensation система ExactApply автоматично змінює подачу по всій ширині штанги для забезпечення правильної норми внесення.

  ExactApply
 • З’єднання із закритою системою системою передачі

  Завдяки зручному підключенню до будь-якої закритої системи передачі ви мінімізуєте контакт з рідинами для захисту рослин. Це дає вам змогу наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який часто використовують виробники засобів для захисту рослин.

  З’єднання із закритою системою системою передачі
Більше піклування про вас і все для результату

Більше піклування про вас

Ми створили серію R41 з обприскувачами 40i/50i для того, щоб внесення відбувалося ще краще. Дізнайтесь із власного досвіду, як комбінація незрівнянної якості контролю положення штанги, точності обприскування, нового рівня комфорту оператора й інтуїтивного керування забезпечує більш якісне обприскування.

МОДЕЛЬБАК ДЛЯ РОЗЧИНУШИРИНА ШТАНГИПРОМИВНИЙ БАКПРОДУКТИВНІСТЬ НАСОСА

-

-

-

-

4000 л

Сталь: 24–36-метрова
вуглеволоконна штанга*: 36 м

400 л

Заправний насос з продуктивністю 1200 л/хв

5000 л

Сталь: 24–36-метрова
вуглеволоконна штанга*: 36 м

400 л

Заправний насос із продуктивністю 1200 л/хв

* Там, де це допускається місцевими нормами