Серія M900(i)

M900i Hero

Це чудовий вибір для вашої культури

Баки трьох розмірів об'ємом від 4400 до 6200 літрів, двох- або трьохсекційна складана штанга від 24 до 36 метрів і додаткова комплектація з ISOBUS. M900(i) є найкращим вибором для невисоких зернових культур, таких як пшениця та ячмінь.

 

Прості ручні органи керування

Прості ручні органи керування

Безпроблемні ручні вентилі є простими й надійними, адже в них майже немає деталей, які могли б зламатися, або які потребували б технічного обслуговування. Хочете чогось більш складного? Тоді ваш вибір — опції AutoFill або AutoDilute!

TwinSelect

TwinSelect

Перемикання форсунок, коли цього вимагають погодні умови або у зв'язку з переходом з обприскування хімікатами на розпилення добрив завдяки TwinSelect здійснюється простим натисканням кнопки. Ця опція дає змогу заощадити час, підвищує гнучкість і допомагає вам завжди досягати цільової норми внесення незалежно від швидкості обприскування.

Відстань між форсунками 25 см

Відстань між форсунками 25 см

Завдяки відстані між форсунками, яка становить 25 см, ви може опустити штангу нижче, щоб зменшити знесення, не змінюючи дисперності крапель – тобто зберігаючи розмір краплі й мінімізуючи знесення.

Закрите з’єднання із системою передачі

Закрите з’єднання із системою передачі

Завдяки зручному підключенню до будь-якої закритої системи передачі ви мінімізуєте контакт з рідинами для захисту рослин. Це дає вам змогу наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який широко використовують виробники засобів для захисту рослин.

  • TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro

    Завдяки TerrainControl Pro та TerrainCommand Pro штанга завжди розташована там, де вона потрібна для оптимального покриття. Спеціальні датчики подвійного призначення допомагають правильному позиціонуванню штанги обприскувача в будь-який час, зберігаючи постійну висоту обприскування для зменшення знесення, вищої швидкості й меншого стресу для оператора.

    TerrainControl
  • Окреме керування форсунками

    Окреме керування форсунками є більш точним, зменшує виробничі витрати, збільшує потенційну урожайність і допомагає захищати довкілля, мінімізуючи відхилення від норми.

    Ковзний блок обприскувача m900i

МОДЕЛЬБАК ДЛЯ РОЗЧИНУШИРИНА ШТАНГИПРОДУКТИВНІСТЬ НАСОСА

4400 л

24–36 м

560 л/хв

5200 л

24–36 м

560 л/хв

6200 л

24–36 м

560 л/хв