Серія R700i

Серія R700i

Точна ефективність

Завдяки новому обприскувачу R700i ви отримуєте функції преміумкласу для підвищення продуктивності в компактному форматі. Водяна система PowrSpray і такі функції, як керування окремими форсунками й можливість підключення до будь-якої замкненої системи передачі, дозволяють вам насолоджуватися надзвичайно зручним керуванням і обприскувати ще точніше.

 

Швидкість і точність

PowrSpray

Наповнюйте швидше й обприскуйте точніше. Унікальна двоконтурна система PowrSpray дозволяє наповнювати обприскувач усього лише за 7 хв1 і забезпечує точність контролю норми внесення на рівні 98 %2. І все це — зі зручним кнопковим керуванням.

Безпека понад усе

Закрите зручне з’єднання із системою передачі

Завдяки зручному підключенню до будь-якої замкненої системи передачі ви зменшуєте контакт з рідинами для захисту рослин. Це дозволяє вам наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який часто використовують виробники засобів для захисту рослин.

Економія та захист

Окреме керування форсункою

Керування форсунками дозволяє ефективно вносити матеріали для захисту рослин у потрібному місці. Заощаджуйте до 5 % хімікатів для захисту рослин — до 6 євро на гектар3. Система з електронним керуванням розкриває свій повний потенціал, коли застосовується разом із системою PowrSpray.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Система керування подаванням розчину Solution Command

Наповнення, перемішування, обприскування або промивання одним натисканням кнопки. Усі потрібні елементи керування: у кабіні завдяки новому джойстику або в новій системі керування розчином на робочому місці оператора.

Компактний розмір, першокласні функції

Компактний розмір, першокласні функції

Оснащений багатьма передовими функціями, які зазвичай мають набагато більші моделі, R700i — це найменший із наших великих обприскувачів, якщо можна так сказати. Він створений, щоб забезпечувати вам швидке, точне, високоефективне обприскування за будь-яких умов і з незмінно високими результатами — сезон за сезоном.

МодельБак для розчинуШирина штангиПродуктивність насоса

3200 л

18–30 м

600 л/хв під час наповнення,
750 л/хв під час роботи

4000 л

18–30 м

600 л/хв під час наповнення,
750 л/хв під час роботи

1 Виміряно без заповнення насосу подачі робочої рідини 

2 Показник точності 98 % отримано на основі даних JDLink за результатами порівняння системи з поршневим мембранним насосом John Deere і системи John Deere 3” PowrSpray, і це означає, що протягом 98 % часу фактична норма внесення відповідає заданій”

3 Із розрахунку на поле пшениці площею 500 га і розрахункові витрати 53 €/га для гербіцидів і 65 €/га для фунгіцидів (5 % * 118 € = 5,90 €/га)