Серія R700i

Серія R700i

Точна ефективність

Завдяки новому обприскувачу R700i ви отримуєте функції преміум-класу для підвищення продуктивності в компактному форматі. Водяна система PowrSpray і такі функції, як керування окремими форсунками та можливість підключення до будь-якої замкненої системи передачі, дозволяють вам насолоджуватися надзвичайно зручним керуванням і обприскувати ще точніше.

Швидкість і точність

Швидкість і точність

Наповнюйте швидше й обприскуйте точніше. Унікальна двоконтурна система PowrSpray дозволяє наповнювати обприскувач лише за 7 хв1 і забезпечує точність контролю норми внесення на рівні 98%2. І все це — зі зручним кнопковим керуванням.

Безпека — понад усе

Безпека — понад усе

Завдяки зручному підключенню до будь-якої замкненої системи передачі ви уникаєте майже будь-якого контакту з рідинами для захисту рослин. Це дозволяє вам наповнювати й промивати бак, підключаючись безпосередньо до контейнера за допомогою адаптера, який широко використовують виробници засобів для захисту рослин.

Економія та захист

Економія та захист

Керування окремими форсунками дозволяє ефективно вносити матеріали для захисту рослин у потрібному місці. Заощаджуйте до 5% хімікатів для захисту рослин — до 6 євро на гектар3. Система з електронним керуванням розкриває свій повний потенціал, коли застосовується разом із системою PowrSpray.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Інтуїтивно зрозуміле управління

Наповнення, перемішування, обприскування або промивання одним натисканням кнопки. Усі потрібні елементи керування: у кабіні завдяки новому джойстику або в новій системі керування розчином на робочому місці оператора.

Компактний розмір, першокласні функції

Компактний розмір, першокласні функції

Оснащений багатьма передовими функціями, які зазвичай мають набагато більші моделі, R700i — це найменший із наших великих обприскувачів, якщо можна так сказати. Він створений, щоб забезпечувати вам швидке, точне, високоефективне обприскування за будь-яких умов і з незмінно високими результатами — сезон за сезоном.

МодельБак для розчинуШирина штангиПодача насосаПродуктивність заповнення

3200 л

18–30 м

750 л/хв

600 л/хв

4000 л

18–30 м

750 л/хв

600 л/хв

1 Виміряно без праймінгу.

2 Показник точності 98% отримано на основі даних JDLink за результатами порівняння системи з поршневим мембранним насосом John Deere і системи John Deere 3” PowrSpray, і це означає, що протягом 98% часу фактична норма внесення відповідає заданій.

³ Із розрахунку на полі пшениці площею 500 га та розрахункові витрати 53 €/га для гербіцидів і 65 €/га для фунгіцидів (5% * 118 € = 5,90 €/га)