Вірні принципам якості життя

Цілі екологічного розвитку John Deere

 • Помаранчевий трикутник із зображенням людини, на яку вдягнуто каску й захисні окуляри.

  Охорона праці й техніка безпеки

 • Зелений й жовтий символ гусеничної техніки із трикутним символом переробки замість гусениці.

  Екораціональність продукції

 • Значок вітрової турбіни з жовтими значками вітру й сонця

  Екологічно раціональне використання енергії

 • Сірий значок краплі води у вигляді стрілки, що вказує на екологічно стійку можливість її повторного використання у більшому джерелі води, позначеного значком хвилі

  Відповідальне використання води

 • Значок логотипу повторного використання у вигляді трьох стрілок, накладений на значок будівель.

  Збільшуйте повторне використання

Краще майбутнє

Екораціональність на практиці

 • Витяги зі звітів: Програма розвитку

  Водоочисні роботи

  Living Lands & Waters®, всесвітньо відома організація із головним офісом у місті Іст-Молін, штат Іллінойс, яка займається очищенням рік, виконує роботи з очищення ріки Огайо з використанням екскаватора John Deere 210G LC.

  Екскаватор John Deere 210G LC за допомогою гідроманіпулятора завантажує на баржу старі шини, які будуть відправлені на переробку.
 • Витяги зі звітів: Програма розвитку

  Об'єднана екосистема

  Фермерське господарство Санта-Брігіда у місті Іпамері, штат Гояс, Бразилія, почало застосовувати методи ведення комплексного рослинницько-скотарсько-лісового господарства у 2006 році.

  Ряди паростків сої на полі.
 • Витяги зі звітів: Програма розвитку

  Експансія на Африканський континент

  Понад 130 дилерських торгових представництв на Африканському континенті сприяють поширенню механізації і стимулюють розвиток економіки.

  Жінки на фермі спостерігають за роботою трактора і просапної сівалки John Deere в одному з регіонів на півночі Гани.
 • Витяги зі звітів: Програма розвитку

  Удосконалення шляхом натхнення

  На нещодавньому заході, присвяченому постійному вдосконаленню, працівникам John Deere Harvester Works було запропоновано проголосувати за улюблений проєкт у категоріях Безпека, Якість і Ефективність, оцінюючи такі фактори, як оригінальність/інноваційність, колективна робота й вплив.

  Три працівника John Deere дивляться в екран ноутбука, який стоїть на жатці комбайна, на підприємтсві Harvester Works у місті Іст-Молін, штат Іллінойс, США.
 • Витяги зі звітів: Програма розвитку

  Ідея з ногами

  На підприємстві John Deere Werke у німецькому місті Мангайм було випробовано й реалізовано технологію взаємодії людини з роботизованим механізмом, відому як “стілець без стільця” — це розроблений для виробничих підприємств ергономічний мехатронний пристрій, який кріпиться на тілі оператора і надає йому можливість сідати будь-коли й будь-де.

  Оператор спирається на пристрій «стілець без стільця», який прикріплено до його тіла, на підприємстві у місті Мангайм, Німеччина.
 • Витяги зі звітів: Майбутнє з думкою про людей

  Розширені перспективи

  Розалінд Роз Фокс (Rosalind “Roz” Fox), керівник заводу John Deere у Де-Мойні, стала першою в історії компанії Deere чорношкірою жінкою, яка очолила підприємство.

  Керівник заводу в Де-Мойні Розалінд Фокс стоїть поруч із обприскувачем у заводському цеху.
 • Витяги зі звітів: Майбутнє з думкою про людей

  Подготовка нового покоління

  Інструктори John Deere підтримують не лише теперішніх, алей й майбутніх колег. Працівники John Deere надихають наступні покоління новаторів у науці, техніці, проєктуванні й математиці (STEM), беручи активну участь у житті професійних і некомерційні організацій, таких як Спілка жінок-інженерів і FIRST (For Inspiration and Recognition of Science and Technology).

  Зображення крупним планом студентки інженерної спеціальності, яка будує роботизований пристрій, а за нею інший студент будує свій пристрій.
 • Витяги зі звітів: Майбутнє з думкою про людей

  Понад півсторіччя в строю

  Гейлор Конверс (Gaylord Converse) почав свою кар'єру в John Deere у 1967 році. З тих пір крізь його руки пройшло понад два мільйоні тракторів і незліченна кількість людей.

  Гейлорд Конверс дивиться в камеру.
 • Витяги зі звітів: Майбутнє з думкою про людей

  Світова спільнота

  Завдяки успіху дрібних фермерів ми створюємо більше можливостей для зміцнення родинних фермерських господарств, підтримки місцевої продовольчої безпеки, повернення до життя сільських агрикультурних регіонів і поліпшення добробуту в усьому світі.

  Жінка тримає в руках кошик і демонструє сільськогосподарську продукцію на фермерському ринку в Індії.
 • Витяги зі звітів: Майбутнє з думкою про людей

  Спільне бачення

  З метою розширення нашого бачення ми пишаємося партнерськими відносинами з численними професійними організаціями, зокрема Prospanica (Асоціація іспаномовних спеціалістів), Спілка меншин у сільському господарстві, Природні ресурси й пов'язані з ними науки, Національна спілка чорношкірих інженерів і багато інших.

  Чорношкірий інженер John Deere сидить за столом із іншим працівником у кафетерії на заводі в Дуб'юк.

 

 • Оцінка життєвого циклу продукту

  Матеріальний світ

  Виконуючи процедуру “оцінки життєвого циклу”, ми уважно вивчаємо кожний етап життєвого циклу продукції, шукаючи шляхи зниження нашого впливу на довкілля та водночас удосконалення продуктивності й довговічності.

  Фермер стоїть на коліні і роздивляється землю на долоні у себе на полі в Саскачевані, Канада. Позаду стоїть трактор, пневмозавантажувач насіння та пневматична сівалка.
 • Оцінка життєвого циклу продукту

  Скорочення й повторне використання

  Ми почали з того, що знизили вплив сировини. Кожен етап виробництва, від збирання до відправлення, розроблений з таким розрахунком, щоб завдавати найменшого можливого негативного впливу на екологію . Ми маємо можливість знижувати вплив нашої продукції на довкілля шляхом підвищення ефективності витрати палива, продуктивності та інших ключових експлуатаційних характеристик. Сама по собі наша продукція розрахована на тривалий термін служби, але часто може отримувати друге життя у вигляді перероблених матеріалів.

  Чоловік і жінка працюють разом на конвеєрній лінії складання тракторів на заводі John Deere у місті Мангайм, Німеччина.