голограма самохідного грейдера з виробничими сповіщеннями

Розумніше ведення бізнесу

Земля лежить на долоні зображеної руки

Звіт щодо екораціональності за 2022 р.

Звіт щодо екораціональності за 2022 р. відображає зобов'язання компанії John Deere забезпечити екораціональні результати для наших клієнтів, співробітників, дилерів, постачальників, акціонерів та громад по всьому світу. У звіті також детально описано прогрес у досягненні наших Цілей з екораціональності на 2023 рік, представлено наші амбіції на перехідний період, а також висвітлено екологічні, соціальні та управлінські пріоритети.

Позитивний вплив

Під впливом нашої оновленої операційної моделі й переосмисленої вищої мети стратегія соціальної відповідальності від John Deere стає ще переконливішою завдяки амбітним зобов'язанням. А наші працівники, які становлять головну цінність нашого бізнесу, допомагають поширювати Позитивний вплив як у місцевих спільнотах, так і на світовому рівні.

Читайте про нашу суспільну ініціативу Power of Citizenship (Сила громадськості) на американському вебсайті компанії>

Довкілля

Прагнучи впроваджувати нові технології, John Deere дотримується обіцянки знижувати вплив на довкілля й разом із цим допомагає клієнтам підвищувати ефективність і продуктивність роботи.

Розробки з думкою про довкілля >

Супільна взаємодія

Багатогранні колективи пропонують якісніші ідеї та приймають оптимальніші рішення, допомагаючи нам створювати більш інноваційні продукти і досягати нашої нової вищої мети.

Культура інновацій >

анімована квітка

Принципи ведення бізнесу

Для наших працівників, акціонерів і постачальників головними цінностями, які лежать в основі нашої діяльності, є чесність, якість, відданість та інновації.

Внутрішньокорпоративні відношення >

Корпоративна політика >