John C. May

Генеральний директор компанії
Deere & Company

John May

John C. May з листопада 2019 року є генеральним директором компанії. У сферу його відповідальності входить діяльність, спрямована на збільшення фінансових і виробничих показників компанії Deere & Company на всіх підприємствах і в усіх регіонах.

До цього з квітня 2019 року May обіймав посаду президента й виконавчого директора. Ще раніше May працював президентом підрозділу Worldwide Agriculture & Turf Division у Південній та Північній Америці й Австралії і ніс відповідальність за глобальні платформи "Збиральні комбайни", "Газонокосарки та комунальна техніка" і "Догляд за врожаєм", а також за групу Intelligent Solutions Group. До того він займав посаду інформаційного директора, а також президента відділу сільськогосподарських систем.

May також має досвід роботи в підрозділі Worldwide Construction Forestry Division компанії Deere, де він обіймав посаду директора заводу JohnDeere Dubuque Works. Крім того, він працював віце-президентом глобальної платформи "Газонокосарки та комунальна техніка" і керуючим директором організацій Deere у Китаї в період значного розширення бізнесу компанії в цій країні. May увійшов до групи керівництва вищої ланки в 2012 році.

До приходу в компанію John Deere у 1997 році він працював консультантом із менеджменту в компанії KPMG Peat Marwick.

May має ступінь бакалавра, яку він отримав в Університеті Нью-Гемпшира, а також ступінь магістра ділового адміністрування, отриману в Університеті Мену.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.