John C. May

Президент, виконавчий директор
Компанія Deere & Company

John May

John C. May з квітня 2019 року є президентом і виконавчим директором. May відповідає за оптимізацію бізнес-процесів у всіх підрозділах компанії Deere & Company.

До призначення на поточну посаду May працював президентом підрозділу Worldwide Agriculture & Turf Division у Південній та Північній Америці й Австралії і ніс відповідальність за глобальні платформи "Збиральні комбайни", "Газонокосарки та комунальна техніка" і "Догляд за врожаєм", а також за групу Intelligent Solutions Group. До того він займав посаду технічного директора, а також президента відділу сільськогосподарських систем. May також має досвід роботи в підрозділі Worldwide Construction & Forestry Division компанії Deere, де він займав посаду директора заводу John Deere Dubuque Works. Крім того, він працював віце-президентом глобальної платформи "Газонокосарки та комунальна техніка" і керуючим директором організацій Deere у Китаї в період значного розширення бізнесу компанії в Китаї. May приєднався до команди старшого керівництва у 2012 році, а до компанії — у 1997 році.

До початку роботи в компанії John Deere May був консультантом з менеджменту в компанії KPMG Peat Marwick.

May має ступінь бакалавра, отриману в Університеті Нью-Гемпшира, та ступінь магістра ділового адміністрування, отриману в Університеті Мену.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.