Біографія

Klaus G. Hoehn

Klaus G. Hoehn

Віце-президент відділу провідних технологій та проектування

Компанія Deere & Company

Клаус Г. Гюн з січня 2006 року займає посаду віце-президента відділу передових технологій та проектування компанії Deere & Company. Він несе відповідальність на корпоративному рівні за напрямком розробки передових технологій та проектування, що підтримують всесвітню розробку та виробництво сільськогосподарського, будівельного, комерційного та побутового обладнання.

Після наукової діяльності на посаді професора у Німеччині та Ефіопії, пан Гюн приєднався до компанії Deere & Company в 1992 році як менеджер відділу проектування компанії John Deere Werke в м. Мангейм, Німеччина. Він перейшов в Центр проектування продуктів у м. Ватерлоо, штат Айова, в 1997 році, де він працював менеджером всесвітнього підрозділу "Проектування базових технологій та компонентів". У 1998 році пана Гюна призначили директором всесвітнього підрозділу Tractor and Component Engineering.

Він є членом VDI — Асоціації німецьких інженерів, а також колишнім членом правління Товариства імені Макса Айта VDI. Пан Гюн також є членом Співтовариства автотранспортних інженерів (SAE), колишнім членом Ради директорів SAE, а також колишнім членом Ради директорів фонду SAE. Крім того, він працював у Дорадчому комітеті IPRT з питань промисловості Університету штату Айова, Консультативній раді ABE Університету штату Айова та Консультативній раді NAC Мічіганського університету, а також у Консультативній раді Товариства імені Фраунгофера Магдебурзького університету, Німеччина.

Пан Гюн отримав ступінь бакалавра, магістра та доктора в галузі машинобудування та сільськогосподарського машинобудування Ростоцького університету в Німеччині.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.