Чарльз О. (Чад) Холідей, Дж.

Обраний до Ради директорів Deere & Company, рішення вступає в дію з 2018
(входив до Ради компанії Deere раніше, з 2007 по 2016 рр.)
Голова, Royal Dutch Shell plc.

Чарльз Холідей Дж.

Чарльз O. (Чад) Холідей , Дж. був обраний Головою Royal Dutch Shell у травні 2015 року. Раніше він обіймав посаду Голови Ради в Bank of America, а також посади Голови й генерального директора в компанії DuPont, з якої він пішов, пропрацювавши там 36 років.

Кар'єра Холідея в компанії DuPont розпочалась на посаді інженера виробництва. Надалі він обіймав різноманітні посади в семи різних регіонах, в тому числі був президентом DuPont Asia Pacific в Токіо, Японія. Він був призначений генеральним директором в 1998 році й займав цю посаду протягом 11 років.

Окрім Ради Deere & Company, Холідей також є членом Ради Hospital Corporation of America (HCA). Чарльз — дипломований професійний інженер, член Національної інженерної академії США та Королівської інженерної спільноти Великобританії.

Раніше він виконував обов'язки Голови в наступних організаціях: Рада з питань конкуренції США, Організація ООН з питань відновлюваної енергії на міжнародному рівні, Міжнародна рада компаній з питань стабільного розвитку, Catalyst, Ділова рада США та Національна інженерна академія США.

Холідей отримав ступінь бакалавра в галузі промислових технологій в Університеті Теннессі. Він отримав почесну ступінь доктора від Політехнічного університету (Бруклін, штат Нью-Йорк), Вашингтонського коледжу (Честертаун, штат Меріленд) та Університету Теннессі (Ноксвіль, штат Теннессі).

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.