Tamra A. Erwin

Обраний членом ради директоів Deere & Company в 2020 році
виконавчий віце-президент і генеральний директор компанії Verizon Business Group

tbd

Tamra A. Erwin є виконавчою віце-президенткою та генеральною директоркою компанії Verizon Business Group, підрозділу Verizon Communications, Inc. Група, яку очолює Erwin, надає послуги комерційним і урядовим організаціям з усього світу та має щорічний обсяг продажів, що перевищує 30 мільярдів доларів США.

Народжена в місті Сіетл, штат Вашингтон, Erwin приєдналася до компанії Verizon наприкінці 1980-х років, де спочатку працювала в службі підтримки. У подальші роки вона обіймала посади директора з маркетингу та виконавчого віце-президента з бездротових операцій.

Зараз Erwin працює на посаді в раді директорів компанії Verizon і опікунській раді Paley Media Center.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.