Шейла Г. Талтон

Обрана членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2015 році
Президент та генеральний директор компанії Gray Matter Analytics

Шейла Г. Талтон

Шейла Г. Талтон — президент і генеральний директор компанії Gray Matter Analytics в Чікаго, Іллінойс; працює на посаді з 2013 року.

Перед тим як зайняти поточну посаду, вона була президентом і генеральним директором SGT Ltd .; віце-президентом Cisco Systems, Inc.; регіональним віце-президентом відділу споживчих товарів Electronic Data Systems Corp.; і президентом відділу міжнародних інновційних бізнес-послуг Electronic Data Systems Corp.

Крім членства в Раді Deere & Company, Талтон є директором корпорацій OGE Energy, Wintrust Financial та Sysco. Вона є членом Північно-західного меморіального фонду, Театру Шекспіра в Чикаго та Міської ліги Чикаго.

Талтон отримала ступінь бакалавра наук в маркетингу з другою спеціалізацією у мовній комунікації в Університеті Північного Іллінойсу і є випускником Програми поглибленого управління Гарвардської бізнес-школи.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.