Біографія

Sheila G. Talton

Шіла Дж. Талтон

Президент та генеральний директор компанії
Gray Matter Analytics
Oбрана членом Ради директорів компанії Deere & Company
в 2015 році

Шіла Дж. Талтон - президент та генеральний директор компанії Gray Matter Analytics, розташованій в Чікаго, Іллінойс; працює на посаді з 2013 року

До цього обіймала посади президента та генерального директора SGT Ltd.; віце-президента Cisco Systems, Inc.; регіонального віце-президента з питань споживчої продукції в Electronic Data Systems Corp.; президента служби глобальних інноваційних бізнес-процесів в Electronic Data Systems Corp.

Окрім роботи в раді компанії Deere & Company, пані Талтон є директором OGE Energy Corporation і Wintrust Financial Corporation. Вона також працює в Північно-західному меморіальному фонді, Чиказькому театрі Шекспіра та Чиказькій міській лізі.

Пані Талтон отримала ступінь бакалавра маркетингу з другою спеціалізацією у мовній комунікації в Північному університеті штату Іллінойс і закінчила програму підвищення кваліфікації в Гарвардській бізнес-школі.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.