Біографія

Charles R. Stamp Jr.

Чарльз Р. Стемп мол.

Віце-президент
з питань корпоративної стратегії & та розвитку бізнесу

Компанія Deere & Company

Чарльз Р. Стемп, мол. - Віце-президент відділу корпоративної стратегії & розвитку бізнесу в компанії Deere & Company; на посаді працює з грудня 2016 року. Він консультує вище керівництво з питань розвитку бізнесу та допомагає компанії досягти своїх цілей та втілювати в життя статегію компанії John Deere.

Безпосередньо перед цим, з 2002 року Стамп був віце-президентом відділу загальних зв'язків зі громадськістю і керував сферою державних та цивільних відносин. В 2014 році в сферу його відповідальності було додано глобальний бренд-менеджмент та корпоративні комунікаційні обов'язки.

Стамп є уродженцем Міссурі. Він отримав ступінь бакалавра і Заслужену премію видатного випускника університету в Державному університеті Південного Сходу штату Міссурі та виконує функції піклувальника ’фонду університету. В 1974 році отримав ступінь з юриспруденції університету штату Міссурі, Колумбія.

З 1974 по 1981 рік практикував право у місті Сікстон, штат Міссурі. Він приєднався до агробізнесу в 1981 році як президент компанії Meyer Agri-Products, який пізніше став підрозділом компанії Butler Manufacturing, де він займав посаду віце-президента відділу Butler's Agri-Products Division. Потім він був президентом Capital South Investors і як партнер компанії Capital Partners, яка заснувала компанію InterAg Technologies, Inc.,

Stamp є членом ради директорів Торгової палати США. Виконував обов'язки голови правління Асоціації виробників обладнання та є почесним пожиттєвим директором AEM. Він також виконував обов'язки піклувальника Фонду "Farm Foundation". Стамп є членом Асоціації адвокатів штату Міссурі.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.