Біографія

Thomas C. Spitzfaden

Томас К. Шпітцфаден

Віце-президент і казначей

Компанія Deere & Company

Томас К. Шпіцфаден — віце-президент і казначей; займає цю посаду із лютого 2015 року. Відповідає за керівництво командою професіоналів фінансового відділу з метою забезпечення сталого та економічно вигідного фінансування на світових ринках капіталу та управління фінансовими ризиками для процвітання компанії Deere & Company та John Deere Financial (JDF).

Шпіцфаден приєднався до компанії Deere у 1979 році і займав низку посад з відвищенним рівнем відповідальності в корпоративному відділі та відділі сільськогосподарського та будівельного обладнання. У 2004 році призначений директором з розвитку бізнесу загального відділу сільськогосподарської техніки. У 2006 році призначений помічником казначея, а у січні 2012 року віце-президентом з питань пенсійного фонду та інвестицій в Deere & Company.

Шпіцфаден має ступінь бакалавра історії університету Райса та магістра з бізнес-адміністрування в галузі фінансів університету Чикаго. Він є дипломованим фінансовим аналітиком.

Шпіцфаден на даний час займає посаду в раді Симфонічного оркестру Чотирьох міст.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.