Біографія

Todd E. Davies

Тодд Е. Девіес

Корпоративний секретар і перший помічник генерального юрисконсульта

Тодд Е. Девіс з липня 2014 року є корпоративним секретарем і першим помічником генерального юрисконсульта компанії Deere & Company. Він відповідає за питання керівництво компаніями в тісній співпраці з Головою та Радою директорів. Він також керує нормативно-правовими аспектами фінансових операцій компанії Deere, в тому числі надання документів у Комісію з цінних паперів та бірж.

Пан Девіс приєднався до юридичної групи компанії John Deere Credit у 1990 році після роботи в компанії Dean Witter. У 1997 році він перейшов до корпоративного юридичного відділу. Відтоді він займав посади, що передбачають підвищену відповідальність, у сфері корпоративних фінансів і цінних паперів, вирішення спорів щодо продукції в судовому порядку, а також злиття. Незадовго до поточної посади пан Девіс був першим помічником генерального юрисконсульта відділу комерційного права та нормативно-правової відповідності.

Пан Девіс є випускником Іллінойського університету та юридичного факультету Технологічного институту Чикаго-Кент.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.