Біографія

Renee A. Mailhot

Рене А. Мейлгот

Віце-президент і
керівник відділу нормативно-правового забезпечення

Компанія Deere & Company

Рене А. Мейлгот з травня 2015 року займає посаду віце-президента і керівника відділу нормативно-правової відповідності компанії Deere & Company. Вона очолює Центр глобальної ділової поведінки, який відповідає за посилення незмінної прихильності компанії Deere до ведення бізнесу і забезпечення постійної орієнтації на основних цілях — чесності, якості, відданості та інноваціям — у глобальній діяльності компанії Deere.

Пані Мелгот приєдналася до компанії Deere & Company у 1991 році до відділу кадрів у м. Ролі, штат Північна Кароліна, колишнього відділ комерційного та побутового обладнання, де також займала різні посади, пов’язані з маркетингом і збутом. Пізніше вона повернулася до відділу кадрів, де займала посади, що вимагають підвищеної відповідальності, включаючи посади директора з розвитку працівників регіону 2; менеджера, відділу рекрутингу та підбору кадрів Північної Америки; і менеджера глобального відділу оцінки продуктивності.

У 2011 році пані Мейлгот призначили регіональним директором відділу кадрів Латинської Америки. У цій ролі вона була ключовим членом команди керівництва Регіону 3. У 2013 році її призначили директором відділу управління розвитком персоналу. Вона працювала директором глобального відділу зв’язку зі співробітниками.

Пані Мейлгот отримала ступінь бакалавра з психології Університету штату Мічиган та магістра з управління кадрами Університету штату Північна Кароліна.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.