Біографія

Рендел А. Сергескеттер

Рендел А. Сергескеттер

Старший віце-президент
глобальної платформи — Зернозбиральна техніка
Підрозділ виробництва сільськогосподарського обладнання та обладнання для газонів

Компанія Deere & Company

Рендел А. Сергескеттер - старший віце-президент глобальної платформи — Збір Урожаю підрозділу & "Сільськогосподарська техніка та газонокосарки", компанія Deere & Company; обіймає посаду з березня 2013 року. Відповідає за ефективну та рентабельну розробку та доставку інноваційних продуктів для збирання врожаю з метою підтримки бізнесу та глобальних цілей зростання компанії.

Пан Сергескеттер розпочав кар'єру в компанії Deere & Company в 1980 році в ході літньої навчальної програми, і став стажером відділу управління виробництвом в 1981 році. Займав декілька керівних посад, включаючи посаду директора загального відділу виконання замовлень в сфері сільського господарства; генерального менеджера на виробництві компанії John Deere в м. Оттамуа; генерального менеджера відділу лісозаготівлі компанії John Deere. В травні 2005 року Сергескеттера призначено старшим віце-президентом відділу проктування, виробництва, управління постачанням і виконання замовлень підрозділу "Загальне комерційне & споживче обладнання". Внаслідок утворення підрозділу "Ag & Turf Division" в травні 2009 року, Сергескеттера призначають старшим віце-президентом платформи "Turf & Utility Global Platform". В листопаді 2009 року призначений старшим віце-президент, відділу проектування, виробництва та управління постачанням, підрозділу Worldwide Construction & Forestry Division компанії John Deere.

Має ступінь бакалавра університету Пердью та магістра бізнес-адміністрування университету Сент-Амброз.

Пан Сергескеттер є ключовим виконавчим директором від компанії John Deere із співпраці з університетом Пердью і членом виконавчої ради деканів. Раніше працював головним виконавчим директором у Державному університеті штату Північна Кароліна, а також в раді директорів Інституту зовнішнього енергетичного обладнання палати Північної Кароліни, фонду "Дорога разом" і бойскаутів Америки.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.