Біографія

Ryan D. Campbell

Раян Д. Кемпбелл

Віце-президент і фінансовий контролер

Раян Д. Кемпбелл — віце-президент і фінансовий контролер компанії Deere & Company, і займає цю посаду з грудня 2016 року. Він є відповідальним за всесвітні функції бухгалтерського обліку компанії Deere.

Кемпбелл приєднався до компанії John Deere в 2007 році як менеджера з бізнес-планування після 10-річної кар'єри в галузі державного бухгалтерського обліку в компанії Ernst & Young. Його наступні посади в компанії Deere включали посаду менеджера відділу міжнародного бухгалтерського обліку; фінансового контролер відділу лінійки продуктів для самохідних газонокосарок; менеджера відділу бізнес-розвитку; директора відділу казначейських операцій та ринків капіталу; і нещодавно він зайняв посаду директора відділу фінансів підрозділу "Сільське господарство", що підтримує президента компанії в регіоні 2 та бізнес-групи.

Кемпбелл отримав ступінь з бухгалтерського обліку Сімпсонського коледжу та ступінь магістра ділового адміністрування Чиказького університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.