Rajesh Kalathur

Президент, John Deere Financial, і директор ІТ-відділу
Компанія Deere & Company

Rajesh Kalathur

Rajesh Kalathur — президент підрозділу John Deere Financial, а також директор ІТ-відділу підприємства; цю посаду він займає з квітня 2019 року. Kalathur несе відповідальність за те, щоб покупці обладнання John Deere в усьому світі мали вільний доступ до конкурентного фінансування. Крім того, Kalathur відповідає за інформаційні та технологічні аспекти функціонування компанії — він приймає участь у позиціонуванні інформаційних технологій як стратегічної конкурентної переваги для Deere.

З моменту початку своєї роботи в компанії John Deere у фінансовому секторі в 1996 році Kalathur займав посади із все вищим рівнем відповідальності у галузі фінансів, розвитку бізнесу, логістики, операцій, маркетингу та загального управління в США та Мексиці. Він працював у компанії Deere &Company, а також у підрозділі Agricultural & Turf Division.

У 2005 році Kalathur керував процесом заснування технологічного центру John Deere в Індії, після чого проводив інтеграцію спільного підприємства з виробництва тракторів у Індії. У квітні 2006 року він був призначений керуючим директором та генеральним директором компанії John Deere India і відповідальним за комерційну діяльність компанії в Індії.

У 2009 році Kalathur був призначений на посаду віце-президента з питань продажу та маркетингу в регіоні Китаю/Індії/Південної та Східної Азії/Тропічної та Південної Африки підрозділу Agriculture & Turf Division. У 2012 році він отримав посаду заступника фінансового директора компанії Deere & Company. Остання його посада — старший віце-президент, фінансовий директор і директор ІТ-відділу.

Kalathur — уродженець Індії та громадянин США. Він має ступінь магістра в галузі промислової інженерії, отриману в Університеті Алабами, та ступінь магістра ділового адміністрування, отриману в Чиказькому університеті.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.