Біографія

Rajesh Kalathur

Раджеш Калатур

Старший віце-президент
і фінансовий директор

Компанія Deere & Company

Раджеш Калатур є старшим віце-президентом і фінансовим директором в компанії Deere & Company; посаду займає з вересня 2012 року. В сферу його відповідальності входить консультування генерального директора та керівників відділів з питань фінансового та стратегічного зростання та управління глобальними фінансовими та плановими функціями компанії Deere & Company. Він також відповідає за бізнес-планування та розвиток та стосунки з інвесторами.

З моменту початку роботи в компанії John Deere в 1996 році в фінансовому секторі, Калатур займав посади з підвищеним степенем відповідальності у галузі розвитку бізнесу, логістики, операцій, маркетингу та загального управління в США та Мексиці. Він працював в компанії Deere & Company, а також у підрозділі & комерційного споживання та сільского господарства.

В лютому 2005 року Калатур керував процесом заснування Технологічного центру "John Deere" в Індії і впроваджував інтеграцію спільного підприємства "Indian Tractor". Він був призначений керуючим директором та генеральним директором компанії "John Deere India" у квітні 2006 року і відповідальним за ділову діяльність компанії в Індії.

В травні 2009 року Калатур був призначений на посаду віце-президента з питань продажу, & маркетингу в регіоні Китаю/Індії/Південної та Східної Азії/південної Сахари та Південної Африки & підрозділу "Сільськогосподарська техніка та газонокосарки". В квітні 2012 року призначений заступником фінансового директора компанії Deere & Company.

Калатур - уродженець Індії та громадянин США. Отримав ступінь магістра в галузі промислової інженерії в університеті Алабами та магістра ділового адміністрування в Чиказькому університеті.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.