Rajesh Kalathur

Старший віце-президент
Фінансовий директор і директор ІТ-відділу
Компанія Deere & Company

Rajesh Kalathur

Rajesh Kalathur — старший віце-президент, фінансовий директор і директор ІТ-відділу; цю посаду він займає з листопада 2018 року. До сфери його відповідальності входить консультування генерального директора та керівників підрозділів з важливих питань щодо фінансового та стратегічного зростання та управління глобальними фінансовими і плановими функціями компанії Deere & Company. Крім того, він відповідає за бізнес-планування і розвиток та стосунки з інвесторами, а також інформаційні та технологічні аспекти функціонування компанії — він приймає участь у позиціонуванні інформаційних технологій як стратегічної конкурентної переваги для Deere.

З моменту початку своєї роботи в компанії John Deere у фінансовому секторі в 1996 році Kalathur займав посади із все вищим рівнем відповідальності у галузі розвитку бізнесу, логістики, операцій, маркетингу та загального управління в США та Мексиці. Він працював у компанії Deere & Company, а також у колишніх підрозділах Commercial & Consumer і Agricultural.

У 2005 році Kalathur керував процесом заснування технологічного центру John Deere в Індії, після чого проводив інтеграцію спільного підприємства з виробництва тракторів у Індії. У 2006 році він був призначений керуючим директором та генеральним директором компанії John Deere India і відповідальним за комерційну діяльність компанії в Індії.

У 2009 році Kalathur був призначений на посаду віце-президента з питань продажу та маркетингу в регіоні Китаю/Індії/Південної та Східної Азії/Тропічної та Південної Африки підрозділу Agriculture & Turf Division. У 2012 році він отримав посаду заступника фінансового директора компанії Deere & Company.

Kalathur — уродженець Індії та громадянин США. Він має ступінь магістра в галузі промислової інженерії, отриману в Університеті Алабами, та ступінь магістра ділового адміністрування, отриману в Чиказькому університеті.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.