Біографія

Pierre J. Guyot

П’єр Дж. Гайот

Віце-президент підрозділу "Глобальне керування поставками і логістикою"

П’єр Дж. Гайот з травня 2014 року є віце-президентом підрозділу "Глобальне керування поставками і логістикою" компанії Deere & Company. Він відповідає за керівництво всіма глобальними операціями керування поставками та логістикою компанії.

Пан Гайот займав посади в сфері закупівель та операцій компанії Peugeot в Англії та Франції, а в 1998 році приєднався до компанії John Deere як керівник підрозділу "Монтаж" на заводі в м. Саран, Франція. У 2002 році його призначили виробничим керівником заводу компанії Deere у м. Арк-ле-Гре. У 2004 році пана Гайота призначили директором відділу керування поставками підрозділу "Сільськогосподарське обладнання" в м. Мангейм, Німеччина. Незадовго до призначення на поточну посаду пан Гайот працював генеральним директором заводу в м. Саран, починаючи з 2007 року.

Пан Гайот отримав ступінь промислової інженерії Центральної школи Лілля та ступінь економіки промисловості Вищої школи масла та двигунів (школи IFP). Він веде програми наставництва для сімей-партнерів благочинного фонду Cedar Valley Habitat for Humanity.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.