Біографія

Matthew G. Haney

Метью Г. Гейні

Віце-президент і замісник генерального юрисконсульта компанії
Deere & Company

Старший віце-президент і головний юрисконсульт підрозділу "Фінанси"
John Deere

Метью Г. Від червня 2015 року Гейні є віце-президентом та заступником генерального юрисконсульта компанії Deere & Company, а також старшим віце-президентом та головним юрисконсультом відділу "Фінансові послуги John Deere". Він відповідає за глобальні фінансово-юридичні питання в компанії John Deere.

Гейні почав працювати в компанії Deere & Company з 2013 року. До теперішньої посади він працював віце-президентом з юридичних питань в фінансовому відділі компанії John Deere.

До роботи в компанії Deere Гейні отримав величезний досвід в сфері фінансових послуг. Впродовж 18-ти років працював в корпорації Aviva USA (в минулому - AmerUs Group Co.), де займав посади, що вимагали підвищеної відповідальності, включаючи посаду старшого віце-президента підрозділу, головногой юрисконсульта та головний директора із питань дотримання законодавства, а також віце-президента корпорації з питань корпоративного права та & нормативно-правових питань. Перед тим, як розпочати роботу в компанії Aviva, Гейні займався юридичною практикою впродовж шести років в Канзас Сіті, Міссурі, в фірмі "Lewis, Rice & Fingersh". Отримав ступінь бакалавра економіки в Університеті Вандербільта, доктора права на юридичному факультеті університету Нотр-Дам та магістра ділового адміністрування в університеті Чікаго.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.