Mary K. W. Jones

Старший віце-президент, генеральний юрисконсульт та керівник відділу зв'язків з громадськістю
Компанія Deere & Company

Mary Jones

Mary K. W. Jones — старший віце-президент, генеральний юрисконсульт та керівник відділу зв'язків з громадськістю в компанії Deere & Company; обіймає посаду з січня 2019 року. Jones є директором юридичного відділу компанії та виконує обов'язки з адміністративного управління юридичним і патентним відділами, а також відповідає за ділову поведінку компанії та її зв'язки з громадськістю.

Jones почала працювати в компанії Deere & Company в 1997 році як юрист. Вона працювала у всесвітньому юридичному відділі більше 10 років на різних посадах, включаючи старшого юрисконсульта, помічника генерального юрисконсульта та першого помічника генерального юрисконсульта. У березні 2008 року вона була призначена корпоративним секретарем та першим помічником генерального юрисконсульта. У жовтні 2008 року Jones приєдналася до корпоративної кадрової організації як директор регіонального відділу кадрів та загальних служб. Перш ніж отримати теперішню посаду, вона була призначена віце-президентом всесвітнього відділу кадрів у березні 2010 року.

Jones отримала ступінь бакалавра в Державному університеті ім. Трумена. Вона отримала ступінь доктора юридичних наук з відзнакою в Юридичному коледжі Айовського університету, де вона була членом редакційної колегії видання Iowa Law Review.

Jones є членом асоціацій Illinois Bar Association і Iowa Bar Association. Вона є членом і колишньою головою Ради відділів корпоративного права в асоціації Illinois Bar Association, а також членом інституту American Law Institute та асоціації Association of General Counsel. Jones також працює в раді директорів відділу March of Dimes Mississippi Valley Division, YMCA Camp Abe Lincoln в Блю-Грас, штат Айова, а також у організації Arrowhead Youth and Family Services у Коул-Воллі, штат Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.