Біографія

Mary K. W. Jones

Мері К. В. Джонс

Старший віце-президент і
генеральний юрисконсульт

Компанія Deere & Company

Мері К. В. Джонс - старший віце-президент і генеральний юрисконсульт в компанії Deere & Company; обіймає посаду з січня 2013 року. Пані Джонс є директором юридичного відділу компанії та має обов'язки з адміністративного управління юридичним та патентним відділами і Центром компанії Deere & Company загальної бізнес-поведінки.

Пані Джонс почала працювати в компанії Deere & Company в 1997 році повіреним. Вона працювала в Global Law Services більше 10 років на різних посадах, включаючи старшого радника, помічника головного юрисконсульта та першого помічника головного юрисконсульта. У березні 2008 року вона була призначена корпоративним секретарем та першим помічником головного юрисконсульта. У жовтні 2008 року пані Джонс приєдналася до корпоративної кадрової організації як регіональний директор з кадрових та загальних послуг. Незадовго до займання поточної посади вона була віце-президентом відділу кадрів в березні 2010 року.

Пані Джон отримала ступінь бакалавра в Державному університеті Трумена. Отримала ступінь доктора юридичних наук з високою відзнакою від юридичного університету штату Айова, де вона була членом редакційної колегії видання "Iowa Law Review".

Пані Джонс є членом Асоціації адвокатів штату Іллінойс і Айова. Вона є членом і колишньою головою Ради відділів корпоративного права Асоціації адвокатів штату Іллінойс та членом Американського юридичного інституту та Асоціації юрисконсультів. Працює в раді директорів відділу March of Dimes Mississippi Valley Division, YMCA Camp Abe Lincoln в Блю-Грас, штат Айова, а також в молодіжних і сімейних службах у Вугільній долині, штат Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.