Mary K. W. Jones

Старший віце-президент, генеральний юрисконсульт та керівник відділу зв'язків з громадськістю
Компанія Deere & Company

Mary Jones

Mary K. W. Jones — старший віце-президент, генеральний юрисконсульт та керівник відділу зв'язків з громадськістю в компанії Deere & Company; обіймає посаду з січня 2019 року. Jones є директором юридичного відділу компанії та виконує обов'язки з адміністративного управління юридичним і патентним відділами, а також відповідає за ділову поведінку компанії та її зв'язки з громадськістю.

Jones почала працювати в компанії Deere & Company в 1997 році як юрист. Вона працювала у всесвітньому юридичному відділі більше 10 років на різних посадах, включаючи старшого юрисконсульта, помічника генерального юрисконсульта та першого помічника генерального юрисконсульта. У березні 2008 року вона була призначена корпоративним секретарем та першим помічником генерального юрисконсульта. У жовтні 2008 року Jones приєдналася до корпоративної кадрової організації як директор регіонального відділу кадрів та загальних служб. Перш ніж отримати теперішню посаду, вона була призначена віце-президентом всесвітнього відділу кадрів у березні 2010 року.

Jones отримала ступінь бакалавра в Державному університеті ім. Трумена. Вона отримала ступінь доктора юридичних наук з відзнакою в Юридичному коледжі Айовського університету, де вона була членом редакційної колегії видання Iowa Law Review.

Jones є членом асоціацій Illinois Bar Association і Iowa Bar Association. Вона є членом і колишньою головою Ради відділів корпоративного права в асоціації Illinois Bar Association, а також членом інституту American Law Institute та асоціації Association of General Counsel. Jones також працює в раді директорів відділу March of Dimes Mississippi Valley Division, YMCA Camp Abe Lincoln в Блю-Грас, штат Айова, а також у організації Arrowhead Youth and Family Services у Коул-Воллі, штат Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.