Біографія

Martin L. Wilkinson

Мартін Л. Вілкінсон

Старший віце-президент, Підрозділ Worldwide Forestry,
Strategy, and Business Development

Компанія Deere & Company

Мартін Л. Вілкінсон — старший віце-президент Worldwide Forestry, Strategy, and Business Development підрозділу Worldwide Construction & Forestry Division; на посаді працює з квітня 2017 року. Він відповідає за провідний бізнес компанії у галузі лісового господарства, а також очолює діяльність відділу з розвитку бізнесу та стратегічного планування.

Пан Вілкінсон приєднався до компанії Deere & Company у 1977 році як аудитор. Він займав посади, що вимагають підвищеної відповідальності, у сфері фінансів, інформаційних технологій, стратегічного планування та операцій в підрозділах обладнання та корпоративних відділах, в тому числі призначень на зарубіжних територіях. У 2003 році Вілкінсона призначили генеральним менеджером John Deere Davenport Works. У травні 2005 року його призначили віце-президентом відділу інформаційних технологій компанії Deere & Company, а в січні 2007 року — старшим віце-президентом компанії John Deere Renewables. У серпні 2010 року Вілкінсона призначили віце-президентом підрозділу Construction & Forestry Division Business Development and Strategic Planning.

Уродженець м. Отумва, штат Айова, Вілкінсон став випускником Університету Сент-Аброза і отримав ступінь бакалавра з бухгалтерії. Він також отримав ступінь сертифікованого аудитора та у 1995 році ступінь магістра з менеджменту Школи менеджменту Kellogg Північно-західного університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.