Біографія

Marc A. Howze

Марк А. Гауз

Старший віце-президент і
керівник адміністративного відділу

Компанія Deere & Company

Марк А. Хауз з листопаду 2016 року займає посаду старшого віце-президента та керівником адміністративного відділу компанії Deere & Company. На цій посаді він відповідає за основну адміністративну діяльність компанії, включаючи людські ресурси, трудові відносини, зв'язки з громадськістю, комунікації, бренд-менеджмент та безпеку.

Хауз приєднався до компанії Deere & Company в 2001 році як юрист. Пізніше він працював старшим юристом, старшим юрисконсультом і менеджером відділу бізнес-розвитку розвитку бізнесу підрозділу "Побутові пристрої". У 2006 році пана Хауза призначили корпоративним секретарем і першим помічником генерального юрисконсульта компанії Deere & Company. У 2008 році пана Хауза призначили менеджером маркетингової інтеграції маркетингової групи в сфері сільського господарства компанії Deere. У 2009 році його призначили керівником заводу John Deere Turf Care, м. Ф’юквей-Варіна, штат Північна Кароліна, а пізніше — глобальним директором лінійки продукції в сфері збору урожаю. Незадовго до займання поточної посади він був віце-президентом глобального відділу кадрів і роботи зі співробітниками, починаючи з жовтня 2012 року.

До роботи в компанії John Deere пан Хауз служив в армії США як офіцер артилерії і виконував різні зобов’язання начальника військово-юридичної служби.

Уродженець м. Детройт, штат Мічиган, пан Хауз отримав ступінь бакалавра Мічиганського університету, бакалавра права юридичного факультету Мічиганського університету та магістра бізнесу Школи бізнесу Фукуа Дюкського університету. Він є членом асоціацій адвокатів штату Іллінойс та Мічиган, Ради виконавчих директорів та Ради директорів фонду коледжу Тергуда Маршалла.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.