Marc A. Howze

Старший віце-президент і керівник адміністративного відділу
Компанія Deere & Company

Marc Howze

Marc A. Howze з листопада 2016 року обіймає посаду старшого віце-президента та керівника адміністративного відділу компанії Deere &Company. На цій посаді він відповідає за ключову адміністративну діяльність компанії, включаючи кадри, трудові відносини, комунікації, бренд-менеджмент та безпеку. Із січня 2019 року Howze додатково несе відповідальність за управління постачанням, логістику і забезпечення запчастинами.

Howze почав працювати в компанії Deere &Company у 2001 році як юрист. Пізніше він працював старшим юристом, старшим юрисконсультом і менеджером бізнес-розвитку в підрозділі обладнання для споживачів. У 2006 році Howze був призначений корпоративним секретарем і першим помічником генерального юрисконсульта компанії Deere & Company. У 2008 році Howze отримав посаду менеджера маркетингової інтеграції у сільськогосподарській маркетинговій групі компанії Deere. У 2009 році його призначили керівником заводу John Deere Turf Care, м. Ф’юквей-Варіна, штат Північна Кароліна, а пізніше — глобальним директором лінійки продуктів для збирання бавовни. Безпосередньо перед отриманням поточної посади він працював віце-президентом глобального відділу кадрів і зв’язку зі співробітниками, починаючи з жовтня 2012 року.

До роботи в компанії John Deere Howze служив у армії США як офіцер артилерії і виконував різні обов’язки як начальник військово-юридичної служби.

Уродженець м. Детройт, штат Мічиган, Howze отримав ступінь бакалавра в Мічиганському університеті у Дірборні, доктора юридичних наук — у Юридичній школі Мічиганського університету та магістра ділового адміністрування — у Школі бізнесу Фукуа Дюкського університету. Він є членом асоціацій Illinois Bar Association і Michigan Bar Association та рад директорів організацій Executive Leadership Council, Human Resources Policy Association і Thurgood Marshall College Fund. У 2018 році Howze став членом ради директорів компанії Nationwide Mutual Insurance Company.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.