Біографія

Max A. Guinn

Макс А. Гвінн

Президент всесвітнього підрозділу будівництва та лісової промисловості, всесвітнього підрозділу трудових відносин і безпеки.

Макс А. Гвін з жовтня 2014 року займає посаду президента всесвітнього підрозділу "Будівельна та лісозаготівельна техніка".

Після приєднання до компанії в 1980 році Гвінн займав посади, що вимагають підвищеної відповідальності, пов’язані з якістю послуг, управлінням поставками та виробництвом в сільськогосподарській, будівельній та лісозаготівельній промисловості. Він був призначений генеральним директором групи "Посівна техніка" компанії John  Deere у 1995 році та генеральним директором заводу John Deere в м. Дабек 1996 році.

У 2000 році Гвінна призначили старшим віце-президентом підрозділу "Будівельна та лісозаготівельна техніка". Пізніше він став старшим віце-президентом відділу виробництва та проектування глобального підрозділу "Кормозбиральні комбайни", а в травні 2009 року його призначили старшим віце-президентом глобальної платформи "Кормозбиральні комбайни" підрозділу "Сільськогосподарська техніка та газонокосарки". Безпосередньо перед поточною посадою він був старшим віце-президентом відділу кадрів, комунікацій, зв'язків з громадськістю та трудових відносин.

Пан Гвінн закінчив Університет Міссурі-Ролла і отримав ступенінь у галузі машинобудування та ступінь магістра ділового адміністрування з Університету Дабек.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.