Біографія

Michael S. Weinert

Майкл С. Вайнерт

Віце-президент
відділу розробки та виробництва
компанії John Deere Power Systems

компанія Deere & Company

Майкл С. Вайнерт з червня 2010 року займає посаду віце-президента відділу розробки та виробництва компанії John Deere Power Systems. Пан Вайнерт відповідальний за стратегічне керівництво та лідерство задля розробки та виробництва дизельних двигунів John Deere у всьому світі.

У 1977 році пан Вайнерт почав свою кар’єру в компанії John Deere на посаді інженера Центру проектування продукції (PEC), м. Ватерлоо, штат Айова. У PEC і технічному центрі John Deere він виконував різноманітні завдання, а в серпні 1991 року зайнявся завданням, яке тривало чотири роки, в підрозділі проектування двигунів у м. Саран, Франція.

У серпні 1995 року пана Вайнерта призначили керівником відділу нових виробничих технологій компанії John Deere Power Systems. Після цього він займав посади, що вимагали підвищеної відповідальності, в тому числі посади головного технолога компанії Motores John Deere, м. Торреон, Мексика; керівника відділу операцій з двигунами компанії John Deere Dubuque Works; керівника машинобудівного заводу John Deere; та технічного керівника відділу прикладного проектування двигунів. Незадовго до поточної посади пан Вайнерт був директором всесвітнього відділу машинобудування компанії John Deere Power Systems.

Пан Вайнерт має ступені бакалавра та магістра в галузі машинобудування Технологічного інституту Роуз-Халман. Він має ступінь магістра Университету Амброз.

Він є членом-засновником Інженерної ради підприємства. В минулому він був членом правління благочинного фонду Cedar Valley Habitat for Humanity в м. Седар-Фоллз, штат Айова.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.