Майкл О. Йоханс

Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2015 році
Сенатор США від штату Небраска у відставці та Міністр сільского господарства США в минулому

Майкл Йоханс

Майкл О. Йоханс пішов у відставку з Сенату Сполучених Штатів, де він працював сенатором від штату Небраска з 2009 по 2015 роки. На 111-му та 113-му з'їздах його обов'язки як члена комітету стосувались питань сільського господарства, асигнування, банківської справи, торгівлі, справ ветеранів, справ індійців, громадських робіт та захисту довкілля.

До роботи в Сенаті США Йоханс був Міністром сільського господарства Сполучених Штатів Америки з 2005 по 2007 роки. Його двічі обирали на посаду губернатора штату Небраска (1999-2005 роки), а в 2002 році він очолив Асоціацію губернаторів Середнього Заходу. З 1991 по 1998 роки Йоханс був мером м. Лінкольн, штат Небраска, а з 1989 по 1991 рік працював в міській раді м. Лінкольн. Він працював в окрузі Ланкастер, штат Небраска — в Раді комісіонерів округу з 1983 по 1987 рік, в тому числі рік на посаді голови. В 1974-1975 роках він працював помічником судді Хейла МакКауна у Верховному суді штату Небраска, а після цього займався юриспруденцією в приватних фірмах в Небрасці до 1991 року.

Окрім Ради Deere & Company, Йоханс також є членом Консультативного комітету підрозділу сільского господарства компанії DowDuPont, Corteva.

Йоханс отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук в Міннесотському університеті Святої Марії, м. Вінона, й став бакалавром права юридичного факультету Університету Крейтона в Омасі, штат Небраска. У лютому 2016 року його президентське призначення новим членом Ради корпорації Millennium Challenge, агентства міжнародної взаємної допомоги Сполучених Штатів Америки, було підтверджено Сенатом Сполучених Штатів Америки.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.