Біографія

Michael O. Johanns

Майкл О. Джоанс

Сенатор США у відставці від штату Небраска
Обраний до ради директорів компанії Deere & Company в 2015 році

Майкл О. Йоганн пішов у відставку з Сенату Сполучених Штатів, де він працював сенатором від штату Небраска з 2009 до 2015 рр. На 111-й та 113-му з'їздах він був відповідальним за сільське господарство, асигнування, банківську справу, торгівлю, справи ветеранів, справи індійців, громадські роботи та захист довкілля.

До роботи в сенаті США пан Йоганн був Міністром сільського господарства США з 2005 по 2007 рік. Його двічі обирали губернатором штату Небраска, 1999-2005 рр., а в 2002 р. він очолив Асоціацію губернаторів Середнього Заходу. Пана Йоганн обирали на два строки як міського голову м. Лінкольн, штат Небраска, з 1991 по 1998 рік, а також він працював у міській раді міста Лінкольн з 1989 по 1991 рік. Він працював у окрузі Ланкастер, штат Небраска в Раді уповноважених округу з 1983 по 1987 рік, в тому числі один рік був головою Ради. Після роботи помічником судді Верховного суду штату Небраска Хейла МакКоуна з 1974 по 1975 рр. він займався приватною юридичною практикою в фірмах штату Небраска до 1991 року.

Пан Йоганн отримав ступінь бакалавра Університету Сент-Мері, штат Міннесота, в м. Вінона, штат Міннесота, і ступінь доктора юриспруденції юридичного факультету Університету Крейтон в м. Омаха, штат Небраска. У лютому 2016 року Сенат США підтвердив його висунення кандидатури на посаду нового члена Ради директорів Millennium Challenge Corporation, двосторонньої агенцій із зовнішньої допомоги США.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.