Біографія

Michael J. Matera

Майкл Дж. Матера

Старший віце-президент міжнародного підрозділу "Фінанси" компанії John Deere Financial

Компанія Deere & Company

Майкл Дж. Матера з квітня 2015 року займає посаду старшого віце-президента міжнародного підрозділу "Фінанси". Він є відповідальним за забезпечення стратегічного бізнес-керівництва для всіх фінансових організацій і організацій підрозділу "Фінанси" компанії John Deere (JDF) у регіонах 1, 2 та 3.

Пан Матера приєднався до компанії у 2008 році як віце-президент і фінансовий директор підрозділу JDF. У травні 2009 року його призначили старшим віце-президентом і фінансовим директором підрозділу JDF. У серпні 2011 року він переїхав до Німеччини, де взяв на себе обов'язки фінансового директора підрозділу "Сільськогосподарське обладнання" для регіонів 2 та 3, а також платформ "Збір урожаю", "Догляд за урожаєм" та "Сінофураж", а пізніше — для регіонів 1 та 2 та для платформи "Трактор". Незадовго до займання поточної посади пан Матера працював директором відділів фінансового планування, обліку та фінансів компанії Deere & Company.

Перш ніж працювати в компанії John Deere пан Матера працював у фінансовому відділі компанії Wells Fargo на посадах, що вимагають підвищеної відповідальності, в тому числі на посаді старшого віце-президента з фінансового планування та аналізу та старшого віце-президента та фінансового директора. Перед роботою в компанії Wells Fargo він працював сім років на посаді менеджера з аудиту компаній Deloitte & Touche.

Пан Матера закінчив Айовський університет зі ступенем бакалавра з бухгалтерського обліку та є дипломованим аудитором.

Підрозділ "Фінанси" компанії John Deere — один із найбільших постачальників фінансових послуг для клієнтів у сфері сільського господарства та будівництва, що підтримує компанію John Deere у всьому світі завдяки 1,7 мільйонам рахунків та портфелем цінних паперів у 37 мільярдів доларів США по всьому світу. На додаток до надання дебіторської заборгованості та фінансування обладнання, щоб сприяти збуту сільськогосподарського, будівельного, лісозаготівельного, садово-паркового, комунального обладнання John Deere, підрозділ "Фінанси" компанії John Deere пропонує рішення на основі відновлюваної оплати та фінансування врожаю. Зараз у підрозділі "Фінанси" компанії John Deere працює понад 2200 працівників у всьому світі. Він пропонує програми роздрібного фінансування у понад 50 країнах світу.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.