Біографія

Luann K. Rickert

Луанн К. Рікерт

Віце-президент відділу внутрішнього аудиту

КомпаніяDeere & Company

Луанн К. Рікерт з липня 2011 року займає посаду віце-президента відділу внутрішнього аудиту. Пані Рікерт відповідає за міжнародну функцію внутрішнього аудиту компанії Deere & Company.

Пані Ріккерт приєдналася до компанії у 1979 році як аудитор. Протягом багатьох років вона займала посади, що вимагають підвищеної відповідальності, у сферах фінансів, систем, операцій та керування виробництвом. Зовсім недавно вона була головним директором відділу робочих станцій оператора всесвітнього підрозділу "Сільське господарство" в м. Брухсал, Німеччина.

Пані Рікерт закінчила Університет штату Айова маєта отримала ступінь в області промислового управління та бухгалтерського обліку. Вона має ступінь магістра з ділового адміністрування Університету штату Айова за спеціальністю "Фінанси".

Протягом усієї кар'єри вона займалася волонтерством, була членом багатьох рад та різних благодійних організацій. Зараз вона є членом Фонду громади Great River Bend та Ради з питань жіночого лідерства Фонду "Дорога разом" чотирьох міст.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.