Біографія

Lawrence W. Sidwell

Лоуренс В. Сідвел

Старший віце-президент відділу кредитів та операцій
підрозділу "Світові фінансові послуги"

Компанія Deere & Company

Лоуренс В. Сідвелл з січня 2012 року займає посаду старшого віце-президента відділу Credit and Operations – США/Канада/Нова Зеландія підрозділу Worldwide Financial Services Division. Він відповідальний за групи Wholesale, Retail, and Credit Operations, що підтримують діяльність з обслуговування клієнтів та управління кредитами для всіх фінансовими операцій в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Сідвелл приєднався до компанії John Deere у жовтні 1999 року як відповідальний за технологічний процес відділу розширення ринку підрозділу Worldwide Financial Services Division, і той же рік його призначили віце-президентом. Його призначили старшим віце-президентом відділу електронної комерції в 2000 році та старшим віце-президентом iVesta, спільного підприємства з компанією CoBank, у 2001 році. У 2003 році його призначили старшим віце-президентом відділу фінансових послуг у сільському господарстві підрозділу Worldwide Financial Services Division. У 2010 році Сідвелла призначили старшим віце-президентом відділу кредитів і операцій — Канада, США.

Перш ніж приєднатись до компанії Deere, Сідвелл працював в компанії Farm Credit Services в м. Перрі, штат Айова, та займав посади віце-президента та кредитного керівника з 1976 по 1985 рік. Він був віце-президентом компанії Rabobank Nederland у м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, у 1985 році, і продовжував працювати віце-президентом в Чиказькому офісі компанії у 1988 році. У 1996 році його призначили головним виконавчим директором компанії Agricredit Acceptance Company в м. Де-Мойн, штат Айова, та директором з операцій в Південній Америці.

Сідвелл у 1976 році отримав ступінь бакалавра з сільськогосподарської економіки Університету штату Айова, штат Айова.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.