Біографія

Kimberly K. Beardsley

Кімберлі К. Бірдслі

Віце-президент
всесвітнього відділу обслуговування запчастин

Кімберлі К. Бірдслі з грудня 2013 року займає посаду віце-президента компанії Worldwide Services Services від імені компанії Deere & Company. Вона є відповідальною за управління дистрибуцією запчастин у всьому світі, запровадженню цін на запчастини та систем запчастин, ліцензування брендів та фірмових товарів John Deere в підтримку підрозділів обладнання компанії.

Бірдслі приєдналася до компанії Deere & Company у 1990 році в рамках програми підготовки студентів на заводі John Deere у м. Де-Мойн. Після закінчення університету вона займала посади, що вимагають підвищеної відповідальності, у галузі виробництва та розробки технологій на заводі в м. Де-Мойн і групі "Посівна техніка" в м. Молін, штат Іллінойс. Пізніше Бірдслі працювала у відділі кадрів, а потім повернулася до діяльності з виконання завдань на заводі John Deere у м. Ватерлоо. Пані Бірдслі також працювала керівником технічного відділу заводу в м. Де-Мойн; виробничим керівником відділу комерційної продукції компанії John Deere; головним директором відділу гідравлічних циліндрів; та директором відділу глобальної стратегічної якості підрозділу "Сільське господарство". У 2011 році вона стала головним директором відділу кадрів підрозділу "Сільське господарство".

Уродженка м. Де-Мойн, штат Айова, пані Бірдслі має ступінь бакалавра в галузі промислового проектування Університету штату Айови та магістра з ділового адміністрування Університету Дьюка.

Пані Бірдслі є активним членом Товариства жінок-інженерів. Вона також викладає в організації Junior Achievement і активно працює в церкві.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.