Біографія

Crandall C. Bowles

Крендалл К. Боулз

Поважний голова компанії
The Springs Company
Oбраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 1999 році

Крендалл К. Боулз — поважний голова компанії The Springs Company в м. Форт-Мілл, штат Південна Кароліна. У червні 2013 року вона звільнилася з посади Голови компанії Springs Industries, Inc.

Пані Боулз приєдналася до компанії Springs Industries у 1973 році як фінансовий аналітик. У 1978 році її призначили виконавчим віце-президентом філії The Springs Company, а пізніше президентом у 1982 році. У 1992 році пані Боулз призначили виконавчим віце-президентом відділу розвитку компанії Springs Industries, а через рік — виконавчим віце-президентом відділу з виробництва текстилю. У 1995 році її призначили президентом групи Bath Fashions компанії Springs Industries. У січні 1997 року вона стала президентом і директором адміністративного відділу компанії, а в грудні того ж року — головним виконавчим директором. У квітні 1998 року пані Боулз також обрали Головою компанії. У 2006 році вона стала співголовою та головним виконавчим директором компаній Springs Global US, Inc. та Springs Global Participacoes S.A., а також Головою компанії Springs Industries, Inc.

Вона є членом Ради директорів компанії Springs Industries з 1978 року, а також членом Ради директорів компанії JP Morgan & Chase Company. Пані Боулз є членом правління компаній Springs Close Foundation, Inc., Центру досліджень ALS Пакарда в Університеті Джонса Хопкінса та Товариства дикої природи, а також є членом правління Брукінгського інституту.

Раніше пані Боулз була членом Ради директорів компанії Deere & Company з 30 травня 1990 року до 23 лютого 1994 року та незалежним директором корпорації Sara Lee з жовтня 2008 року по травень 2012 року.

Боулз має ступінь бакалавра в галузі економіки Коледжу Веллслі і магістра ділового адміністрування Колумбійського університету.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.