Корі Дж. Рід

Президент, John Deere Financial
Deere & Company

Корі Рід

Корі Дж. Рід — президент підрозділу John Deere Financial, призначений на посаду в листопаді 2016 року. На цій посаді він відповідає за підтримку комерційної діяльності Deere щодо обладнання, забезпечуючи доступ до конкурентного та зручного фінансування клієнтам у всіх ключових географічних регіонах розвитку.

Рід приєднався до компанії в 1998 році й займав різноманітні маркетингові й торгові посади в різних регіонах і на різних платформах. У 2007 році Рід перейшов до John Deere International у м. Шаффхаузен, Швейцарія, де відповідав за збут та маркетинг у Північній/Центральній Європі, а також в Африці, на Близькому та Середньому Сході. Пізніше Рід працював директором відділу міжнародного стратегічного маркетингу. Там він очолив команду, відповідальну за розуміння та пріоритизацію потреб клієнтів, а також управління портфелем продуктів підрозділів на міжнародному рівні. У серпні 2011 року він був призначений віце-президентом відділу міжнародних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf, а пізніше, у вересні 2012 року, — старшим віце-президентом відділу міжнародних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf. У серпні 2013 року він був призначений старшим віце-президентом Intelligent Solutions Group, де відігравав важливу роль у розробці та запровадженні стратегії точного землеробства компанії.

Рід входить у Раду піклувальників Національного фонду FFA і Раду директорів Міжнародної програми зі збору врожаю. У 1992 році Рід закінчив Університет Майамі в Оксфорді, штат Огайо, отримавши ступінь бакалавра в галузі фінансів. У 1995 році він отримав ступінь доктора юриспруденції на юридичному факультеті Державного університету Огайо. Потім Корі Дж. Рід працював в юридичній компанії Jones, Day, Reavis & Pogue, поки не приєднався до John Deere.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.