Cory J. Reed

Президент, підрозділ Worldwide Agriculture & Turf Division:  &Південна та Північна Америка, Австралія, глобальні платформи "Збирання врожаю", "Догляд за врожаєм" і "Газонокосарки та комунальна техніка", а також сільськогосподарські системи
Компанія Deere & Company

Cory Reed

Cory J. Reed — президент підрозділу Worldwide Agriculture & Turf Division; цю посаду він займає з квітня 2019 року. У цій якості він несе відповідальність за роботу підрозділу в Південній та Північній Америці й Австралії, а також за глобальні платформи "Збиральні комбайни", "Газонокосарки та комунальна техніка" і "Догляд за врожаєм" та за групу Intelligent Solutions Group.

Reed приєднався до компанії в 1998 році й займав низку посад у галузі маркетингу і збуту. У 2007 році він перейшов до John Deere International у м. Шаффгаузен, Швейцарія, де відповідав за маркетинг і збут у Північній/Центральній Європі, а також в Африці, на Близькому та Середньому Сході. Пізніше Reed працював директором відділу міжнародного стратегічного маркетингу. Там він очолив команду, відповідальну за розуміння та пріоритизацію потреб клієнтів, а також управління портфелем продуктів підрозділу на міжнародному рівні. У 2011 році він був призначений віце-президентом відділу міжнародних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf, а через рік — старшим віце-президентом відділу міжнародних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf. У 2013 році його призначили старшим віце-президентом групи Intelligent Solutions Group, де він відігравав важливу роль у розробці та запровадженні стратегії точного землеробства компанії. У 2016 році Reed отримав посаду президента підрозділу John Deere Financial, де він відповідав за підтримку комерційної діяльності Deere стосовно обладнання, забезпечуючи клієнтам доступ до конкурентного та зручного фінансування. Рід зараз працює в опікунській раді при Національному фонді «Майбутні фермери Америки» (FFA).

Reed закінчив Університет Маямі в м. Оксфорд, штат Огайо, отримавши ступінь бакалавра в галузі фінансів. Він отримав ступінь доктора юриспруденції на юридичному факультеті Державного університету Огайо та працював в юридичній компанії Jones, Day, Reavis & Pogue, поки не приєднався до Deere.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.