Біографія

Cory J. Reed

Корі Дж. Рід

Президент підрозділу "Фінанси" компанії John Deere

Компанія Deere & Company

Корі Дж. Рід — президент з фінансових питань в компанії John Deere, призначений на посаду в листопаді 2016 року. Його посада передбачає підтримку підприємств, що виробляють обладнання Deere, забезпечуючи доступ до конкурентного та зручного фінансування клієнтам у всіх ключових географічних регіонах.

Пан Рід приєднався до компанії в 1998 році і займав різноманітні посади, пов’язані з маркетингом і збутом, в різніх регіонах і на різних платформах. У 2007 році пан Рід перевівся у компанію John Deere International у м. Шаффхаузен, Швейцарія, де відповідав за збут та маркетинг в Північній / Центральній Європі, а також в Африці, на Близькому та Середньому Сході. Пізніше пан Рід працював директором відділу глобального стратегічного маркетингу, де він очолив команду, відповідальну за розуміння та пріоритетність потреб клієнтів та управління портфелем продуктів підрозділів на глобальному рівні. У серпні 2011 року його призначили віце-президентом відділу глобальних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf, а пізніше — старшим віце-президентом відділу глобальних маркетингових послуг підрозділу Ag & Turf у вересні 2012 року. У серпні 2013 року його призначили старшим віце-президентом групи "Інтелектуальні рішення", де він допоміг розробляти та впроваджувати стратегію прецизійної агротехніки.

Пан Рід був членом Ради директорів Національного фонду FFA та Ради директорів компанії Global Harvest Initiative. Рід закінчив Університет Майамі в м. Оксфорд, штат Огайо, в 1992 році та отримав ступінь бакалавра з фінансів. У 1995 році він отримав ступінь доктора юриспруденції юридичного факультету Університету штату Огайо та працював в юридичній фірмі Jones, Day, Reavis & Pogue до приєднання до компанії John Deere.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.