Біографія

Clayton M. Jones

Клейтон М. Джонс

Голова
Rockwell Collins, Inc.
у відставці. Обраний до Ради директорів компанії Deere & в 2007 році.

Клейтон М. Джонс пішов у відставку у липні 2013 року як головний виконавчий директор, а в липні 2014 року - як голова Rockwell Collins, Inc. Він обіймав посади голови, президента та головного виконавчого директора починаючи з червня 2001 року.

Джонс почав працювати в Rockwell International у 1979 році. У 1982 році він отримав стипендію "Роквелл" для участі в програмі обміну, яку організовував Білий дім. У 1988 році Джонс був призначений віце-президентом з державних аерокосмічних справ та маркетингу в ході урядових операцій при компанії Роквел у Вашингтоні. В 1995 році призначений коропративним старшим віце-президентом з державних та міжнародних справ в ході урядових операцій при компанії Роквел у Вашингтоні. Пізніше того ж року він був призначений віце-президентом та генеральним директором відділу повітряного транспорту Collins в Сідар-Рапідс, штат Айова. У 1998 році Джонс був призначений президентом компанії Rockwell Collins та корпоративним директором старшим віце-президентом компанії Rockwell International.

Окрім роботи в Раді компанії Deere, Джонс перебуває в раді директорів компанії Rockwell Collins, Inc. та Cardinal Health, Inc. Його інші члени входять до ради директорів Генеральної асоціації авіа-виробників та Національного музею авіації та космосу Смітсона. Він є членом Ділової ради та президентської Консультативної комісії з національної безпеки телекомунікацій і почесним членом Американського інституту аеронавтики та космонавтики.

Джонс закінчив університет Теннессі в 1971 році зі ступенем бакалавра політичних наук. Отримав ступінь магістра ділового адміністрування в університеті Джорджа Вашингтона в 1986 році.

З 1971 по служив в повітряних силах США пілотом винищувача.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.