Клейтон М. Джонс

Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2007 році
Голова та генеральний директор Rockwell Collins, Inc. у відставці

Клейтон Джонс

Клейтон М. Джонс в липні 2013 року пішов у відставку з посади генерального директора, а в липні 2014 року — з посади голови Rockwell Collins, Inc. Він займав пост голови, президента і генерального директора з червня 2001 року.

Джонс розпочав роботу в Rockwell International в 1979 році. У 1982 році він отримав стипендію, що спонсорувала компанія Rockwell, для участі в програмі з обміну White House Executive. У 1988 році Джонс був призначений віце-президентом підрозділу урядових справ щодо аерокосмічних питань й маркетингу в Rockwell Government Operations, м. Вашингтон, округ Колумбія. У 1995 році він був призначений корпоративним старшим віце-президентом підрозділу урядових операцій та міжнародних питань в Rockwell Government Operations, м. Вашингтон, округ Колумбія. Пізніше в тому ж році він був призначений віце-президентом і генеральним менеджером підрозділу повітряного транспорту Collins в Сідар-Рапідс, штат Айова. У 1998 році Jones був призначений президентом Rockwell Collins, посадовою особою організації й старшим віце-президентом Rockwell International.

Окрім участі в Раді компанії Deere, Джонс є членом Ради директорів Rockwell Collins, Inc. і Cardinal Health, Inc. Також він є членом Ради директорів Асоціації власників авіаційних заводів загального призначення та Смітсонівського національного авіакосмічного музею. Він є членом Ділової ради та Президентського консультативного комітету з питань національної безпеки щодо засобів з'язку, а також почесним членом Американського інституту аеронавтики й астронавтики.

Джонс закінчив Університет Теннессі в 1971 році, отримавши ступінь бакалавра в галузі політології. У 1986 році він отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Джорджа Вашингтона.

Він служив у ВПС США в якості льотчика-винищувача з 1971 по 1979 рік.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.