Біографія

Jean H. Gilles

Жан Х. Жиль

Старший віце-президент компанії John Deere Power Systems — забезпечення запчастинами по всьому світу, новітні технології та виробництво, управління глобальними поставками та логістика

Джин Х. Гіллес є старшим віце-президентом компанії John Deere Power Systems — забезпечення запчастинами по всьому світу, новітні технології та виробництво, управління глобальними поставками та логістика — і займає цю посаду з червня 2009 року. Пан Гіллес також відповідає за компанію John Deere Electronic Solutions.

Пан Гіллес став членом команди John Deere у 1980 році, коли прийшов на роботу інженера John Deere Harvester Works. Він займав ряд посад із різним ступенем відповідальності у компаніях John Deere Usine Saran, John Deere Werke Mannheim, John Deere Waterloo Works та John Deere Zweibruecken. У 1998 він став директором із виробництва по регіону ІІ, а у 2001 був назначений старшим віце-президентом з питань виробництва та розробки збиральної техніки по всьому світу. Пан Гіллес став віце-президентом John Deere Power Systems у 2005 році.

Пан Гіллес має ступінь магістра машинобудування Ecole Centrale de Paris та магістра ділового адміністрування Стенфорського університету.

Пан Гіллес є членом промислово-консультаційної ради політехнічного коледжу (ECIAC) Університету штату Айова.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.