Біографія

Andrew C. Traeger

Ендрю К. Трегер

Старший віце-президент і фінансовий директор
всесвітнього відділу фінансових послуг

Компанія Deere & Company

Ендрю К. Трегер - старший віце-президент і фінансовий директор всесвітнього відділу фінансових послуг; на посаді з серпня 2011 року. Він здійснює нагляд за бухгалтерським обліком, фінансами та стратегічним плануванням, включаючи кредитну та страхову бізнес-звітність, облік податків та фінансів, фінансове планування та аналіз, бухгалтерські послуги та фінансові системи.

Трегер розпочав працювати в компанії John Deere, а саме в підрозділі "Фінанси", в 1998 році старшим бухгалтером і швидко входив в суть робити на складних та відповідальних посадах, включаючи менеджера з фінансового прогнозування; менеджера з фінансової звітності; менеджера з фінансової та нормативної звітності. В 2007 році він був призначений фінансовим директором, відповідальним за звітність, податки, фінанси та бухгалтерські послуги.

Пан Трегер отримав ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку в університеті Буена Віста в Сторм Лейк, штат Айова, та є дипломованим аудитором (CPA).

Пан Трегер є членом Товариства сертифікованих аудиторів штату Іллінойс та Американського інституту сертифікованих аудиторів. В 2011 році отримав звання Ліцензованого аудитора у сфері глобального менеджементу. Він також є членом ради директорів Greater Des Moines Partnership та благодійного фонду Ronald McDonald House Charities of Central Iowa, Inc.

Підрозділ "Фінанси" компанії John Deere — один із найбільших постачальників фінансових послуг для клієнтів у сфері сільського господарства та будівництва, що підтримує компанію John Deere у всьому світі завдяки 1,7 мільйонам рахунків та портфелем цінних паперів у 39 мільярдів доларів США по всьому світу. IНа додаток до надання дебіторської заборгованості та фінансування обладнання, щоб сприяти збуту сільськогосподарського, будівельного, лісозаготівельного, садово-паркового, комунального обладнання John Deere, підрозділ "Фінанси" компанії John Deere пропонує рішення на основі відновлюваної оплати та фінансування врожаю. Зараз у підрозділі "Фінанси" компанії John Deere працює понад 2200 працівників у всьому світі. Він пропонує програми роздрібного фінансування у понад 50 країнах світу.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.