Діпак Ч. Джайн

Обраний до Ради директорів Deere & Company, 2002
Директор, ко-президент/міжнародний радник
Китайсько-європейська міжнародна школа бізнесу

Діпак Джайн

Діпак Джайн — ко-президент/міжнародний радник в Китайсько-європейській міжнародній школі бізнесу, він обіймає цю посаду з листопада 2017 року. Перед цим він був директором Інституту ділового адміністрування Сасіна з серпня 2014 року по листопад 2017 року та головуючим професором Міжнародної школи маркетингу та бізнесу INSEAD з березня 2013 року по серпень 2014 року. З травня 2011 року по березень 2013 року Джайн працював деканом INSEAD, а також був деканом Школи менеджменту Kellogg з 2001 року по 2009 рік. Він розпочав роботу на факультеті Школи менеджменту Kellogg у 1986 році в ролі доцента, а в 1996 році став заступником декана. У 1994 році школа ім. Сенді й Мортона Голдманів обрала його професором підприємницьких досліджень та професором маркетингу.

Окрім викладання в школі Kellogg, Джайн працював позаштатним професором маркетингу в Інституті ділового адміністрування Сасіна, Університет Чулалонгкорна, Таїланд, з 1989 року, а також в Університеті Нінроде, Нідерландська школа бізнесу, Нідерланди, з 1995 року. Також Діпак обіймає посаду позаштатного професора маркетингу в Індійській школі бізнесу, Хайдебарад, Індія.

На додаток до посади директора в Deere & Company Джайн також є членом Ради директорів корпорації Northern Trust , Reliance Industries Limited, Індія, та Global Logistics Properties Limited, Сінгапур.

Джайн отримав ступінь бакалавру статистики та магістра математичної статистики в Університеті Гувахаті, Індія. Він отримав ступінь магістра науки управління та доктора маркетинга в Університеті Техасу, Даллас.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.