Біографія

Dipak C. Jain

Діпак К. Джайн

Директор
Інституту ділового адміністрування Сасіна
Oбраний членом Ради директорів компанії Deere & Company в 2002 році

Діпак Джайн з серпня 2014 року займає посаду директора Інституту ділового адміністрування Сасін. Перед цим з березня 2013 року по серпень 2014 року він працював Головою та професором маркетингу в Міжнародній бізнес-школі INSEAD. Пан Джайн з травня 2011 року по березень 2013 року працював деканом INSEAD, а також деканом Школи менеджменту Kellogg з 2001 по 2009 рік. Він приєднався до Школи менеджменту Kellogg у 1986 році як доцент, а в 1996 році став асистентом декана. У 1994 році його було обрано школою ім. Сенді і Мортона Голдманів професором з підприємництва та маркетингу.

Крім викладання в школі Kellogg, Джайн працював позаштатним професором з маркетингу в Інституті ділового адміністрування Сасіна, Університеті Чулалонгкорна, Таїланд, з 1989 року, а також в Університеті Нінроде, Нідерландська бізнес-школа, Нідерланди, з 1995 року. Він також працює позиштатним професором з маркетингу в Індійській бізнес-школі, Хайдарабад, Індія.

Окрім посади директора компанії Deere & Company, пан Джайн є членом Ради директорів Northern Trust Corporation, Reliance Industries Limited, Індія, та Global Logistics Properties Limited, Сінгапур.

Джайн отримав ступінь бакалавра зі статистики та магістра з математичної статистики Університету Гувахаті, Індія. Він отримав ступінь магістра з менеджменту та доктора з маркетингу Техаського університету в Далласі.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.