Біографія

Domenic G. Ruccolo

Доменік Дж. Рукколо

Старший віце-президент
відділу збуту та маркетингу
всесвітнього підрозділу будівництва та лісової промисловості

Компанія Deere & Company

Доменік Дж. Рукколо - старший віце-президент відділу збуту та маркетингу підрозділу "Worldwide Construction & Forestry Division"; на посаді з серпня 2007 року. Пан Рукколо відповідає за організацію продажу, маркетинг та підтримку продуктів в підрозділі "Worldwide Construction & Forestry Division".

Рукколо почав свою кар'єру в компанії John Deere в 1990 році в John Deere Ltd., де він вів різноманітну галузеву підтримку та продажі. В 1997 році, після того, як він працював фінансовим менеджером відділу в Канаді, він займався оптовими фінансовими та ділерськими питаннями в компанії Deere & Company. В 2002 році його призначили директором підрозділу "Hitachi Construction & Mining Division". В 2003 році до його посади додали сферу "Будівельні роботи закордоном". До сьогоднішньої посаді він був віце-президентом відділу маркетингу сільскогосподарського обладнання – в США та Канада з січня 2006 року.

Пан Рукколо має ступінь бакалавра з комерції університету Конкордія в Монреалі, Канада, а також магістра з бізнес-адміністрування школі Фуку університету Дьюка.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.