Дмітрі Л. Стоктон

Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2015 році
Старший віце-президент компанії GE у відставці та в минулому голова, президент
і генеральний директор GE Asset Management

Дмітрі Стоктон

Дмітрі Л. Стоктон — старший віце-президент компанії GE у відставці, колишній голова, президент та генеральний директор GE Asset Management, компанії з управління міжнародними активами, з понад 100 мільярдів доларів США в активах, що керуються інвестиційними структурами, які включають приватний капітал, нерухомість, фонди хеджування, активні частки й фіксований дохід. Понад десять років він обіймав посаду в компанії GE і був одним з її лідерів в Корпоративній раді правління організації. На своїй останній посаді він підтримував GE в роліі спеціального консультанта в процесі продажу GE Asset Management.

Стоктон пропрацював загалом 30 років в General Electric, в тому числі 24 роки в GE Capital, де він керував реструктуризацією глобального банківського бізнесу зі штатом приблизно 40 000 працівників в період глибокої фінансової кризи. Його неймовірні зусилля призвели до рекордної прибутковості в розмірі 1,85 мільярдів доларів США в 2010 році. Раніше він був президентом і генеральним директором GE Consumer Finance в Центральній і Східній Європі, генеральним директором GE Capital Bank в Швейцарії, керівним директором в GE Capital Commercial Real Estate і директором з управління ризиками в GE Capital Mortgage Corporation. Протягом десяти років роботи в GE Стоктон жив і працював за кордоном в трьох різних країнах.

Окрім членства в Раді директорів Deere & Company, Стоктон також є директором Target Corporation, Ryder Systems Inc. і American Family Insurance, членом Опікунської ради Джорджтаунського університету і Виконавчої консультативної ради Школи бізнесу й економіки при Університеті сільського господарства й техніки штату Північна Кароліна. Раніше він був членом Ради директорів Synchrony Financial, Bank BPH, Garanti Bank, BAC Credomatic, A Better Chance, Фонду коледжу Таргуда Маршалла та Фонду GE.

Стоктон отримав ступінь бакалавра наук в галузі бухгалтерського обліку в Університеті сільського господарства й техніки Північної Кароліни, він є випускником програми фінансового управління GE.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.