Дмітрі Л. Стоктон

Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2015 році
Старший віце-президент компанії GE у відставці та в минулому голова, президент
і генеральний директор GE Asset Management

Дмітрій Стоктон

Дмітрій Л. Стоктон — старший віце-президент компанії GE у відставці, колишній голова, президент та генеральний директор GE Asset Management, компанії з управління міжнародними активами з понад 100 мільярдів доларів США в активах, керування якими здійснюється через різноманітні інвестиційні механізми та засоби, як-от приватний капітал, нерухомість, фонди хеджування, акціонерний капітал та фіксований прибуток. Понад десять років він обіймав посаду в компанії GE та був одним із її лідерів у Корпоративній раді правління організації. На своїй останній посаді він підтримував GE в якості спеціального консультанта після продажу GE Asset Management.

Стоктон пропрацював загалом 30 років у General Electric, в тому числі 24 роки в GE Capital, де керував реструктуризацією глобального банківського бізнесу зі штатом приблизно 40 000 працівників у період глибокої фінансової кризи. Його реорганізаційні зусилля привели до рекордної прибутковості в розмірі 1,85 мільярда доларів США в 2010 році. Раніше він був президентом і генеральним директором GE Consumer Finance у Центральній і Східній Європі, генеральним директором GE Capital Bank у Швейцарії, керівним директором у GE Capital Commercial Real Estate і директором із керування ризиками в GE Capital Mortgage Corporation. Протягом десяти років роботи в GE Стоктон жив і працював за кордоном у трьох різних країнах.

Окрім членства в Раді директорів Deere Company, Стоктон також є директором Target Corporation, Ryder Systems Inc. і компанії Stanley Black and Decker. Він також є членом Виконавчої консультативної ради Школи бізнесу й економіки при Університеті сільського господарства та техніки штату Північна Кароліна. Раніше він був членом Ради директорів компаній American Family Insurance, Synchrony Financial, Bank BPH, Garanti Bank, BAC Credomatic, A Better Chance, Фонду коледжу Таргуда Маршалла, опікунської ради університету Джорджтануа та Фонду GE.

Стоктон отримав ступінь бакалавра наук у галузі бухгалтерського обліку в Університеті сільського господарства й техніки Північної Кароліни; також він випускник програми фінансового керування GE.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.