Біографія

Dmitri L. Stockton

Дмітрі Л. Стоктон

Спеціальний радник Голови і старший віце-президент
General Electric Company
голова, президент і головний виконавчий директор у відставці
GE Asset Management Incorporated
Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company Board в 2015 році.

Дмітрі Л. Стоктон — старший віце-президент компанії GE у відставці, колишній голова, президент та генеральний директор копманії GE Asset Management — глобальної компанії з управління активами, активи якої перевищують 100 мільярдів доларів США в оперативному управлінні через інвестиційні механізми, що включають приватний капітал, нерухоме майно, фонди хеджування, активні акції та фіксований дохід. Він працював офіцером компанії GE більше десяти років і був одним з лідерів Корпоративної виконавчої ради організації. На останній посаді він підтримав компанію GE як Спеціальний радник після продажу компанії GE Asset Management.

Стоктон загалом пропрацював 30 років у компанії General Electric, у тому числі 24 роки в компанії GE Capital, де він розробив реструктуризацію глобальної банківської установи, що налічувало 40000 співробітників, під час піку фінансової кризи. Його зусилля, спрямовані на фінансове оздоровлення підприємства, призвели до рекордної прибутковості у 2010 році на рівні 1,85 млрд. доларів США. Раніше він був президентом та виконавчим директором компанії GE Consumer Finance у Центральній та Східній Європі, генеральним директором банку GE Capital Bank у Швейцарії, керуючим директором компанії GE Capital Commercial Real Estate та головним директором з ризиків компанії GE Capital Mortgage Corporation. Протягом десяти років свого перебування на посаді в компанії GE, Стоктон жив і працював за кордоном у трьох різних країнах.

Крім членства в Раді директорів компанії Deere & Company, Стоктон є членом опікунської ради Джорджтаунського університету та виконавчої консультативної ради Школи бізнесу та економіки Сільськогосподарського та технічного університету штату Північна Кароліна. Раніше він був директором правління компаній Synchrony Financial, BPH, Garanti Bank, BAC Credomatic, A Better Chance, Фонду коледжу Thurgood Marshall та Фонду GE.

Стоктон отримав ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку Сільськогосподарського та технічного університету штату Північна Кароліна та закінчив програму фінансового управління GE.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.