Біографія

John H. Stone

Джон Х. Стоун

Старший віце-президент
Група "Інтелектуальні рішення"

Компанія Deere & Company

Джон Х. Стоун - Старший віце-президент компанії групи "Інтелектуальні рішення"; займає посаду з листопада 2016 року. На цій посаді він відповідає за управління зростанням та рентабельністю групи "Інтелектуальні рішення" компанії і зусилля, спрямовані на надання інноваційних технологій, що підвищують продуктивність обладнання компанії John Deere та дозволяють клієнтам покращувати свою продуктивність та управління видатками.

Стоун почав працювати в компанії Deere & Company в 2002 році на посаді менеджера проектів та займав керівні посади в Ватерлоо, штат Айова, та м. Мангейм, Німеччині. У січні 2007 року він взяв на себе відповідальність за придбання та інтеграцію компанії Ningbo Benye Tractor and Automobile Co. Впродовж останнього часу був генеральним директором виробництва тракторів для комунальних потреб. В червні 2015 року призначений віце-президентом з питань корпоративної стратегії & та розвитку бізнесу компанії Deere & Company.

До роботи в компанії Deere, пан Стоун працював в компанії General Electric, а до цього був офіцером у армії США.

Пан Стоун має ступінь бакалавра наук в галузі машинобудування, яку він отрмав в Військовій академії США та магістра ділового адміністрування Гарвардської бізнес-школи.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.