Біографія

John C. May

Джон С. Мей

Президент
директор ІТ відділу рішеньу сфері сільского господарства

Компанія Deere & Company

Джон К. Мей з вересня 2012 року є президентом і директором з ІТ відділу рішень у сфері сільського господарства. Пан Мей відповідальний за групи платформ продукції, що складаються з сінофуражних продуктів і продуктів догляду за врожаєм. Він несе відповідальність за групу "Інформаційні технології та інтелектуальні рішення" на рівні всього підприємства.

Пан Мей почав свою кар'єру в компанії John Deere в 1997 році в підрозділі John Deere Health Care, де він був відповідальним за стратегічне планування та розвиток бізнесу. Згодом він взяв на себе низку керівних посад у колишньому відділі комерційного обладнання та обладнання для споживачів, а згодом зайняв посаду директора відділу маркетингу транспортних засобів. Він служив керуючим директором організацій Deere у Китаї в період значного розширення бізнесу компанії в Китаї. Після цього пан Мей став директором заводу John Deere Dubuque Works. У листопаді 2009 року його призначили віце-президентом глобальної платформи – підрозділу виробництва сільськогосподарського обладнання та обладнання для газонів. До приходу в компанію John Deere він був консультантом з менеджменту компанії KPMG Peat Marwick.

Пан Мей має ступінь бакалавра Університету Нью-Гемпшира. Він має ступінь магістра Університету Мена.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.