John C. May

Президент, підрозділ Worldwide Agriculture & Turf Division: Південна та Північна Америка, Австралія
Глобальні платформи "Збиральні комбайни" та "Газонокосарки" і сільськогосподарські системи
Компанія Deere & Company

John May

John C. May є президентом підрозділу Worldwide Agriculture & Turf Division у Південній та Північній Америці, Австралії і несе відповідальність за глобальні платформи "Збиральні комбайни" та "Газонокосарки та комунальна техніка" і сільськогосподарські системи; він займає цю посаду з листопада 2018 року.

May почав свою кар'єру в компанії John Deere в 1997 році в підрозділі John Deere Health Care, де він був відповідальним за стратегічне планування та розвиток бізнесу. Згодом він взяв на себе низку керівних посад у колишньому підрозділі Commercial & Consumer Equipment Division, а згодом зайняв посаду директора відділу маркетингу транспортних засобів. Він працював керуючим директором організацій Deere у Китаї в період значного розширення бізнесу компанії в Китаї. Після цього May став директором заводу John Deere Dubuque Works. У 2009 році його призначили віце-президентом глобальної платформи "Газонокосарки та комунальна техніка" підрозділу Agriculture & Turf Division. У вересні 2012 року May був призначений президентом, директором у галузі сільськогосподарських систем і директором ІТ-відділу та став відповідальним за групи платформ продуктів, що складаються з сінофуражних товарів і товарів для догляду за врожаєм. Він також був відповідальним інформаційні технології та за групу Intelligent Solutions Group на рівні всього підприємства.

До початку роботи в компанії John Deere May був консультантом з менеджменту в компанії KPMG Peat Marwick.

May має ступінь бакалавра, отриману в Університеті Нью-Гемпшира. Він має ступінь магістра ділового адміністрування, отриману в Університеті Мену.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Вона прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею — із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, в основі якої — наша чесність. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.