Біографія

John D. Lagemann

Джон Д. Лагеман

Старший віце-президент збуту і маркетингу в регіоні Південної та Північної Америки і Австралії & відділу загальних продаж та маркетингу

Компанія Deere & Company

Джон Д. Лажманн з вересня 2012 року займав посаду старшого вице-президента, відділу збуту і маркетингу підрозділу виробництва сільськогосподарського обладнання та обладнання для газонів. Джон відповідальний за продажі та діяльність із виходу на ринок у Південній та Північній Америці та Австралії.

Лажманн працює в компанії John Deere на посаді маркетингового агента в відділенні збуту в Канзас-Сіті з 1982 року. До 1994 року він працював із дилерами та клієнтами над різними завданнями в полі в відділенні збуту в Канзас-Сіті. У 1994 року він отримав посаду керівника відділу виробничого маркетингу компанії John Deere, а в 1999 році він став керівником організацій John Deere в Австралії, Новій Зеландії та Східній Азії.

У 2002 році пан Лажманн отримав посаду віце-президента відділу збуту США та Канади. У 2009 році його призначили віце-президентом відділу збуту та маркетингу сільськогосподарського обладнання для обладнання для газонів США, Канади, Австралії та Нової Зеландії (регіон 4).

Пан Лажманн отримав ступінь бакалавра харчової промисловості та менеджменту, а також ступінь магістру бізнеса Університету штату Канзас. Він займає посаду директора Асоціації виробників обладнання (AEM) і є членом Правління AEM у сільськогосподарському секторі, членом Ділової консультативної ради декана Університету штату Канзас, членом Консультаційної ради м. Олейте, штат Канзас, а також членом правління Королівської асоціації.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.