Біографія

Mark Von Pentz Trahan

Джефрі А. Траан

Віце-президент
з питань пенсійного фонду та інвестицій

Компанія Deere & Company

Джефрі А. Траан — віце-президент з питань пенсійного фонду та інвестицій, і займає цю посаду із лютого 2015 року. Він відповідає за управління інвестиціями щодо ключових планів компанії Deere з фіксованою виплатою.

Траан приєднався до Deere & Company в 1992, а до цього працював у компаніях Inficon, Inc. та Ernst & Young. У Deere & Company він займав керівні посади зі зростаючою відповідальністю щодо фінансових питань у компанії та підрозділі будівничого & лісництва, був, зокрема, директором з питань касових операцій; директором з питань міжнародних фінансів; директором з питань інвестицій; і керівником з питань глобальних альтернативних інвестицій. У вересні 2012 року його було назначено помічником казначея.

Пан Траан має ступінь бакалавра, отриманий в коледжі м. Ютика при Сиракузькому університеті та MBA Чиказького університету. Він є сертифікованим аналітиком альтернативних інвестицій (CAIA) та входить до Інвестиційного комітету, доброчинного фонду CFGRB, Комітету фінансових відносин, Американської асоціації фінансових послуг, Технологічного консультативного комітету, Комісії щодо ф'ючерсної біржевої торгівлі США.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.