James M. Field

Президент, всесвітній підрозділ Construction & Forestry
і Power Systems
Компанія Deere & Company

James Field

James M. Field є президентом підрозділу Worldwide Construction & Forestry та Power Systems, цю посаду він обіймає із січня 2019 року. Field несе відповідальність за стійке зростання і прибуток у галузі будівельного і лісозаготівельного обладнання в усьому світі, а також за процес інтеграції групи компаній Wirtgen Group. Field також відповідальний за продаж наших двигунів, трансмісій і електронних компонентів.

У 1994 році Field приєднався до компанії Deere & Company. Він обіймав ряд посад у галузі бухгалтерського обліку, казначейства та розвитку і планування бізнесу. Field обіймав посаду фінансового директора колишньої групи Timberjack компанії Deere (нині інтегрованої до підрозділу лісозаготівельного обладнання) і був відповідальним за усі функції бухгалтерського, фінансового та казначейського характеру. Його призначили фінансовим контролером компанії Deere & Company у 2001 році та віце-президентом і фінансовим контролером компанії Deere & Company у 2002 році. Field був призначений президентом колишнього підрозділу Commercial & Consumer Equipment Division у 2007 році. У 2009 році його призначили старшим віце-президентом та фінансовим директором компанії Deere & Company. У 2012 році Field був призначений президентом підрозділу Agriculture & Turf Division і став відповідальним за продаж і маркетинг у Південній та Північній Америці, Австралії, а також за операції глобальних платформ "Збиральні комбайни" і "Газонокосарки та комунальна техніка".

Перш ніж приєднатися до компанії Deere, Field обіймав низку посад у компанії Deloitte & Touche.

Field — випускник Західного Мічиганського університету і має ступінь сертифікованого аудитора. Він отримав адміністративну освіту в Такській школі бізнесу Дартмутського коледжу, є членом Виконавчого комітету John Deere Classic, а також Ради директорів Hand in Hand і Ради директорів Университету Сент-Амброз.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.