Біографія

James M. Field

Джеймс М. Філд

Президент підрозділу Agriculture & Turf – Південна та Північна Америка, Австралія та глобальних платформ "Кормозбиральні комбайни та газонокосарки".

Джеймс М. Філд з вересня 2012 року займає посаду президента підрозділу Agriculture & Turf – Південна та Північна Америка, Австралія, на глобальної платформи "Кормозбиральні комбайни та газонокосарки". Пан Філд несе відповідальність за клієнтоорієнтовані продажі та регіони збуту США, Канади, Австралії та Нової Зеландії, Латиноамериканського регіону (включаючи Південну та Центральну Америку та Мексику), а також груп платформ продуктів, що включають кормозбиральну техніку, газонокосарки та утилітарні автомобілі.

У 1994 році пан Філд приєдналася до компанії Deere & Company. Він займав ряд посад у галузі бухгалтерського обліку, казначейства та розвитку та планування бізнесу. Філд займає посаду фінансового директора колишньої групи "Харвестери" компанії Deere, і був відповідальним за усі функції бухгалтерського, фінансового та казначейського характеру. Його призначили фінансовим контролером компанії Deere & Company у травні 2001 року та віце-президентом та фінансовим контролером компанії Deere & Company у вересні 2002 року. Пана Філда призначили президентом всесвітнього підрозділу Commercial & Consumer Equipment у вересні 2007 року. У 2009 році його призначили старшим віце-президентом та фінансовим директором компанії Deere & Company. Перш ніж приєднатися до компанії Deere, пан Філд займав низку посад у компанії Deloitte & Touche.

Філд — випускник 1985 року Університету Західного Мічигану і має ступінь сертифікованого аудитора. Він є членом Товариства сертифікованих аудиторів штату Іллінойс та Американського інституту сертифікованих аудиторів.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.