Біографія

James M. McCabe

Джеймс М. МакКабе

Віце-президент
, відділ податків

Джеймс МакКейб — віце-президент з питань податків в компанії Deere & Company; займає цю посаду з травня 2017 року. МакКейб відповідає за глобальні податкові питання компанії та тісно співпрацює з громадськістю з питань законодавства.

МакКейб приєднався до компанії Deere у 1995 році і займав низку посад з відвищенним рівнем відповідальності, здебільшого пов'язаних із податковими та казначейськими питаннями. В 2007 році він став віце-президентом з питань водних операцій компанії Deere, а в 2009 році призначений директором з питань міжнародних податків для регіонів 1 та 3 та митниці США. З травня 2014 року МакКейб працював помічником казначея, де очолював глобальні фінансові заходи підрозділу "Фінанси" компанії John Deere, а також керував казначейською діяльністю для регіонів 1, 2 та 3.

До роботи в компанії Deere & Company, МакКейб впродовж 10 років працював в Чікаго в таких компаніях як "Peat Marwick" (правопопередник KPMG) та JMB Realty Corporation, де сфері його відповідальності були питання бухобліку, податків та управління інвестиціями.

МакКейб отримав ступінь бакалавра в університеті Нотр-Дам в 1985 році та MBA в сфері фінансування в університеті Чикаго в 1993 році.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.