Біографія

David C. Gilmore

Девід К. Гілмор

Старший віце-президент, регіон 4

Девід К. Гільмор з жовтня 2014 року займає посаду старшого віце-президента регіону 4, всесвітнього підрозділу "Фінансові послуги" компанії Deere & Company. Він є відповідальним за зростання та прибутковість компанії John Deere Financial у регіоні 4 та керує місією зі збільшення обсягів продажу обладнання в регіоні, поглибленню відносин з клієнтами та посиленню каналів розподілу

Пан Гілмор почав свою кар'єру в компанії John Deere у 1990 році, поступово нарощуючи свій досвід у сферах збуту і маркетингу, займаючи посади, що вимагають підвищеної зростаючої відповідальності, в підрозділі "Сільськогосподарська техніка та газонокосарки", а пізніше — посаду директора з маркетингу глобальної платформи "Кормозбиральні комбайни".

Він приєднався до компанії John Deere Financial у червні 2011 року як віце-президент з маркетингу в США та Канаді, а в жовтні 2013 року його призначили старшим віце-президентом зі збуту та маркетингу в регіоні 4.

Пан Гілмор отримав ступінь бакалавра з сільськогосподарської економіки Університету штату Іллінойс в 1989 році. Він є членом Ради директорів Асоціації лізингу обладнання та фінансів (ELFA), Ради спонсорів Національного фонду FFA та Ради керівників Товариства християнських атлетів Illowa

Підрозділ "Фінанси" компанії John Deere — один із найбільших постачальників фінансових послуг для клієнтів у сфері сільського господарства та будівництва, що підтримує компанію John Deere у всьому світі завдяки 1,7 мільйонам рахунків та портфелем цінних паперів у 37 мільярдів доларів США по всьому світу. На додаток до надання дебіторської заборгованості та фінансування обладнання, щоб сприяти збуту сільськогосподарського, будівельного, лісозаготівельного, садово-паркового, комунального обладнання John Deere, підрозділ "Фінанси" компанії John Deere пропонує рішення на основі відновлюваної оплати та фінансування врожаю. Зараз у підрозділі "Фінанси" компанії John Deere працює понад 2 200 працівників у всьому світі. Він пропонує програми роздрібного фінансування у понад 50 країнах світу.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.