Біографія

Gregory R. Page

Грегорі Р. Пейдж

Виконавчий директор у відставці
Cargill, Incorporated
Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2013

Грегорі Р. Пейдж на даний час - голова та генеральний директор компанії Cargill у відставці. Від вересня 2015 року по серпень 2016 року він був виконавчим директорм в компанії Cargill. Від грудня 2013 року по вересень 2015 року працював на посаді виконавчого голови ради директорів компанії Cargill. Перед цим, від червня 2007 року по грудень 2013, працював на посаді генерального директора компанії Cargill. Він був обраний до Ради директорів компанії Cargill у серпні 2000 року та головою правління у вересні 2007 року.

Пейдж прийшов в компанію Cargill в 1974 році і був призначений стажистом у відділ кормів. Відтоді він займав ряд посад у США та Сінгапурі. У 1998 році він отримав в компаніїї Cargill посаду корпоративного віце-президента, президента сектору фінансових ринків і групи, що спеціалізується на яловичині, свинині та баранині. Наступного року він отримав посаду виконавчого віце-президента сектору фінансових ринків і групи, що спеціалізується на яловичині, свинині та баранині. У 2000 році отримав посаду президента і директора адміністративного відділу компанії Cargill та був обраний до ради директорів компанії Cargill.

Пейдж є членом ради директорів корпорації Eaton. Він є членом Національної ради "Великих Братів Великих Сестер Америки" і членом правління та попереднім президентом ради Північної зірки Бойскаутів Америки. Закінчив університет Північної Дакоти, отримав ступінь бакалавра в галузі економіки, народився у м. Боттіно, штат Північна Дакота.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.