Грегорі Р. Пейдж

Обраний до Ради директорів компанії Deere & Company в 2013 році
Виконавчий голова та генеральний дииректор у відставці, Cargill, Incorporated

Грегорі Пейдж

Грег Пейдж — голова та генеральний директор Cargill у відставці. Він був виконавчим директором Cargill з 2015 рік по 2016 рік, виконавчим головою з 2013 рік по 2015 рік, генеральним директором з 2007 рік по 2013 рік, а також президентом з 2000 року по 2007 рік. Він був обраний до Ради директорів Cargill в 2000 році, а потім обраний головою цієї Ради у 2007 році.

Пейдж розпочав працювати в Cargill стажером в 1974 році, його призначили в підрозділ з питань добрив. За наступні роки він займав ряд посад в Сполучених Штатах і Сінгапурі. Пейдж працюв над розгортанням напрямку переробки м'яса свійських птахів в Тайланді й напрямку переробки свинини та яловичини в дочірній компанії Cargill (Excel) в м. Вічіта, Канзас. Працював також і в Financial Markets Group, Міннеаполіс.

Пейдж є членом Ради директорів Eaton Corporation, Deere & Company та компанії 3M. Він є невиконавчим головою Ради Corteva Agriscience. В минулому він був головою Ради організації Big Brothers Big Sisters of America, а також президентом Ради північної зірки Спільноти бойскаутів Америки. Він і досі є активним членом обох рад, а також Ради Alight (раніше відомого як Американський комітет біженців).

Пейдж закінчив університет Північної Дакоти, отримавши ступінь бакалавра економіки. Він є уродженцем м. Боттіно, Північна Дакота.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у сфері високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов’язана із землею, — всі, хто займаються культивацією, вирощуванням та збиранням врожаю, меліорацією, удобренням та будівництвом, досягли успіху і мали можливість задовільнити швидко зростаючу світову потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі. З 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні продукти неперевершеної якості, дотримуючись традиції чесної праці. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте на сайт компанії John Deere за адресою www.JohnDeere.com.