Біографія

Gregory R. Noe

Грегорі Р. Ной

Віце-президент і заступник генерального юрисконсульта з міжнародних питань

Компанія Deere & Company

Грегорі Р. Ной — віце-президент і заступник генерального юрисконсульта з міжнародних питань компанії Deere & Company; обіймає посаду з липня 2014 року. Пан Ной керує відділом юридичних послуг компанії Deere, які підтримують ініціативи компанії та ініціативи щодо розширення за межі США та Канади, а також глобальної команди з інтелектуальної власності.

Пан Ной почав працювати в компанії Deere & Company з 1993 року. Він працював корпоративним секретарем та помічником генерального юрисконсульта з грудня 2008 року.

До того, як він зайняв посаду корпоративного секретаря та генерального юрисконсульта, пан Ной займав посаду першого помічника генерального юрисконсульта з питань спеціального судочинства. До цього пан Ной працював керівником відділу операцій на Далекому Сході підрозділу Construction and Forestry Division. У 2004 році пана Ноя призначили в європейське відділення компанії Deere у м. Мангейм, Німеччина, де він був відповідальним за надання юридичних послуг різним бізнес-підрозділам компанії Deere, у тому числі John Deere India, John Deere South Africa та John Deere South America. За свою кар'єру він працював із судовими процедурами відповідальності виробника, регулювання торгівлі та юридичної підтримки бізнесу за кордоном та партнерства.

Пан Ной отримав ступінь бакалавра з управління Університету Нотр-Даму в 1988 році та ступінь доктора юридичних наук Чиказького університетіу Лойоли в 1991 році. Він є членом Американської асоціації корпоративних юристів та Адвокатської асоціації штату Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких - традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.